Zabieg na labioplastykę w Krakowie

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Awatar użytkownika
Camma
Posty: 55
Rejestracja: 29 mar 2019, 22:27

Zabieg na labioplastykę w Krakowie

Post autor: Camma »

Chciałabym zapisać sie na zabieg labioplastyki.

Doradzicie, gdzie w Krakowie jest możliwość wykonania ?
Awatar użytkownika
Hille
Posty: 45
Rejestracja: 29 mar 2019, 21:03

Re: Zabieg na labioplastykę w Krakowie

Post autor: Hille »

Jest w Waraszawie genialna klinika pani doktor Raczkowskiej. Podobno nie jest łatwo zrobić dobra plastykę a znam już kilka opini o tej Pani i polecała ja położna w szpitalu która mówiła ze robi cudnie.

Daję kontakt:
https://www.raczkowska.pl/labioplastyka/

Zresztą polecam poczytać sobie jeszcze opinie w sieci.
Okoń

Re: Zabieg na labioplastykę w Krakowie

Post autor: Okoń »

Wiecie co, słyszałam o zabiegu labioplastyki, bo moja koleżanka dużo o tym czytała. Z tego co wiem, to super rozwiązanie dla kobiety, które mają kompleksy na punkcie swoich narządów płciowych. W tej klinice https://klinikagalena.pl/ można wykonać sobie taki zabieg i nie kosztuje on bardzo dużo. Dajcie znać, co o tym sądzicie.
Awatar użytkownika
Rozalia
Posty: 59
Rejestracja: 17 sie 2020, 17:00

Re: Zabieg na labioplastykę w Krakowie

Post autor: Rozalia »

Jestem zwolenniczką tego typu zabiegów - uważam, że jeśli ktoś ma z czymś problem, zabiera mu to pewność siebie czy wywołuje kompleksy, to trzeba zacząć coś z tym robić. Sama też zaczynam barć sprawy w swoje ręce i mimo tego, że zaczynam od łagodnych zabiegów, na pewno w końcu zdecyduję się na bardziej upiękniające. Na stronie: https://qcl.pl/zabiegi/depilacja-laserowa/ipl-rf jest oferta kliniki, która mnie zainteresowała. Ma świetne opinie i duży wybór zabiegów w ofercie, a do tego przyjmują tutaj dobrzy specjaliści.
ODPOWIEDZ