Wyposażenie pracowników

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Awatar użytkownika
Nisko
Posty: 151
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:12

Wyposażenie pracowników

Post autor: Nisko »

bardzo wazne jest by zadbać o odpowiednią odzież w pracy. Dla siebie jak i dla swoich pracowników. Widziałam, ze https://net-bear.pl/odziez-robocza ma spory wybór odzieży ochronnej.
Awatar użytkownika
paula22
Posty: 186
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:54

Re: Wyposażenie pracowników

Post autor: paula22 »

Tak, to ważne. I z tego co wiem, to w niektórych zawodach nawet obowiązkowe. Dlatego każdy pracodawca powinien znaleźć odpowiedniego dostawcę takiej odzieży roboczej i obuwia roboczego. Od siebie proponuję sklep Beta24.pl. Myślę, że jest tam wszystko co potrzebne. A i ceny są konkurencyjne - do tego sporo produktów jak tu https://www.beta24.pl/promocja-q4.html?cat=1629 - w promocji.
mariaś

Re: Wyposażenie pracowników

Post autor: mariaś »

Popieram w 100%. Odpowiednia odzież robocza zapewniająca komfort pracy to postawa. Szczególnie na tę porę roku polecam polary ochronne https://safestyle.pl/pl/c/Polary-odziez ... hronna/600. Świetnie chronią przed zimnem i wiatrem, a do tego nie krępują ruchów pracownika. Sprawdźcie koniecznie.
dizząk

Re: Wyposażenie pracowników

Post autor: dizząk »

odpowiednia odzież to podstawa, sam sobie kupiłem podgrzewana kurtkę od milwaukee i uważam że to był dobry wybór, pracuje się wygodniej i bardziej komfortowo, zamiast zakładać wiele warstw mogę się ubrać luźniej a i tak mi ciepło
Błażej

Re: Wyposażenie pracowników

Post autor: Błażej »

Wyposażenie pracownika w odpowiednią odzież to zadania dla szefa. Osobiście nie kupuję byle jakich ubrań. Nie jest to opłacalne, a pracownik źle się w nich czuje. Warto sprawdzić czy odzież posiada piping odblaskowy http://loxy.pl/produkty/tasmy-i-materia ... dblaskowa/. Widoczność pracowników również jest bardzo ważna.
Albszczó45

Re: Wyposażenie pracowników

Post autor: Albszczó45 »

Jako pracodawca mamy obowiązek zapewnić pracownikom należytą ochronę w trakcie wykonywania obowiązków w miejscu pracy. A na co dzień dbanie o siebie i innych też jest ważne, więc wszelkie produkty ochrony osobistej znajdziesz w gastromarket tutaj https://gastromarket.pl/ochrona-osobista/.
Nowak5Ź55

Re: Wyposażenie pracowników

Post autor: Nowak5Ź55 »

Również uważam, że bezpieczeństwo pracownika w pracy jest najważniejsze i to, że pracodawca ma obowiązek zapewnić odpowiedni ubiór. Odzież ochronna jest kluczowym elementem BHP. Jako szef to ja gwarantuje moim pracownikom wszystko, co jest niezbędne, aby parownik czuł się bezpiecznie i komfortowo podczas wykonywania swoich obowiązków. Swój zakład zaopatruję w sklepie Anco, w którym teraz będę zamawiał kaptury ucieczkowe tego typu: https://anco.com.pl/pl/c/Kaptury-ucieczkowe/327 .
ODPOWIEDZ