Własny biznes

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
gość

Własny biznes

Post autor: gość »

Gadżety reklamowe są bardzo ważne szczególnie w początkowej fazie rozwoju firmy.Każda firma zaczynając swoją działalność powinna posiadać wizytówki i ulotki informujące o tym czym firma się zajmuje.My także należymy do grona firm ,które zaopatrują się w potrzebne gadżety w drukarni internetowej - https://www.diamond-druk.pl/
Awatar użytkownika
piramidka
Posty: 103
Rejestracja: 16 maja 2019, 8:58

Re: Własny biznes

Post autor: piramidka »

Od lat zajmuje się naprawą skórzanych toreb, walizek podróżnych itp. Początkowo znajomym ,a dziś tego się utrzymuje. I początkowo o klientów było ciężko więc zwróciłem się do agencji http://mbuzz.pl/ . To specjaliści od marketingu szeptanego, dzięki któremu skutecznie po dzień dzisiejszy budują świadomość istnienia marki.
Stanisław

Re: Własny biznes

Post autor: Stanisław »

Autonomizacja dosięga każdej dziedziny naszego życica. Polecam Wam https://www.cludo.pl/integracje/sugarcrm/ , zautomatyzowali oni centra kontaktowe. Dzięki sztucznej inteligencji mogą one badać zachowania klienta bez udziału menadżerów. Analiza odczuć rozmówców odbywa się samoczynnie.
Bożenka89

Re: Własny biznes

Post autor: Bożenka89 »

Warto pamiętać też o monitoringu i ochronie. Jest to rzecz niezbędna w każdym biznesie a tak rzadko o tym pamiętamy.
Ja zaufałam firmie https://bss24.pl/ . i nie żałuję. Specjaliści dokładnie wiedzieli jakie sprzęty gdzie zamontować żeby mój salon fryzjerski był jak najlepiej chroniony a ja mogę spać spokojnie.
łubinka

Re: Własny biznes

Post autor: łubinka »

Mam salon fryzjerski, cieszę się, ze się zdecydowałam na otworzenie własnego biznesu. Od razu postawiłam na sprzęt marki BabylissPRO, lubię ich urządzenia, bo są trwałe i wydajne mój najnowszy zakup to suszarka Caruso, ma generator jonów i silnik włoskiej produkcji
KaśkaM32

Re: Własny biznes

Post autor: KaśkaM32 »

Sama jestem ciekawa ile z was prowadzi własny biznes. Musicie przyznać ,że jest to zadanie dość trudne. Moim zdaniem firmy mogą prowadzić osoby bardzo zorganizowane i skrupulatne. N ich barkach są do załatwienia wszystkie sprawy związane z księgowością, organizacją itp. Dochodzą także sprawy pracownicze , czyli znalezienie pracowników do pracy w firmie. Nie jest to takie proste bo trzeba rozpoznać kompetencje pracownika ,do zadań jakie będą zrealizowania w naszej firmie.
Róża02

Re: Własny biznes

Post autor: Róża02 »

Witajcie, chciałabym zapytać was koleżanki (a zwłaszcza te które są na swoim), jak pamiętacie początki z Swoim startem w działalności jedno osobowej? Podzielicie się jakimiś spostrzeżeniami, radami np. na co uważać, co robić tak a nie inaczej? Sama zastanawiam się aby zostać mobilną kosmetyczką zwłaszcza kobietki które się tym zajmują prosiłabym aby wypowiedziały się w tej kwestii :)
___________________________________
gorzów wielkopolski hotele
małpa

Re: Własny biznes

Post autor: małpa »

Własny biznes to naprawdę niełatwe zadanie. Na co dzień trzeba wszystkiego doglądać, sprawdzać. Nie można również zapominać o rozwoju swojego przedsiębiorstwa. Zauważyłam, że od jakiegoś czasu wiele firm decyduje się na skorzystanie z nowoczesnych technologii. Tą, która doskonale sprawdza się w call center jest Voice bot . Ten wirtualny asystent został stworzony do odbierania i wykonywania połączeń telefonicznych z konsumentem. Robi to za pomocą mowy naturalnej więc śmiało może zastąpić pracę człowieka w określonym zakresie.
zośka

Re: Własny biznes

Post autor: zośka »

Posiadając własny biznes trzeba nadzorować i doglądać wiele rzeczy. Zatrudniając sporą ilość osób wiadomo, że warto posiadać wykfalifikowaną kadrę zarządzającą. To naprawdę ważna rzecz dlatego mnie potrzebny był coaching menedżerski . W sieci bez problemu udało mi się znaleźć firmę, która ma w ofercie takie coachingi. Dzięki nim można stać się zdecydowanie lepszym menadżerem. Jak wiadomo dobry menadżer to prawdziwy skarb.
wątek

Re: Własny biznes

Post autor: wątek »

Moim zdaniem, jeżeli poszukiwane są przez was jakościowe prefabrykanty betonowe, to koniecznie zajrzyjcie pod adres: https://sienkiewicz.com.pl/ . Moim zdaniem, posiadają w swojej ofercie wyspecjalizowane produkty .Warto tam zajrzeć, ponieważ podejmują spektrum działań, związanych z betonem.

faktoring zalety
wójt

Re: Własny biznes

Post autor: wójt »

W moim mniemaniu, świetna firma, która realizuje jakościowe oprogramowanie dla kompleksowej obsługi firmy, jest: https://milestonedw.pl/uslugi/opieka-se ... -hot-line/ . Znajdziecie tam świetne oprogramowanie, które umożliwi wam automatyzację wielu procesów. Wydaje mi się, że to idealna opcja dla każdej firmy.
ODPOWIEDZ