upławy

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Awatar użytkownika
ula448
Posty: 24
Rejestracja: 01 sie 2020, 16:41

upławy

Post autor: ula448 »

Co stosujecie na upławy? Po ciąży nie mogę się ich pozbyć a dostanie się do ginekologa teraz liczy z cudem.
Awatar użytkownika
malpeczka
Posty: 136
Rejestracja: 12 gru 2019, 21:17

Re: upławy

Post autor: malpeczka »

ja bylam prywatnie u ginekologa i cale szczescie, mialam robioną cytologie i niestety wynik nieprawidlowy, gin podejrzewa ze to moze byc zakazenie wirusem hpv, zalecil mi kuracje zelem papilocare przez 6 miesiecy i wtedy bede miala powtórne badania
Awatar użytkownika
bożena11
Posty: 49
Rejestracja: 19 maja 2020, 13:36

Re: upławy

Post autor: bożena11 »

Czemu nie możesz dostać się do ginekologa? Mój specjalista przyjmuje normalnie, a jeśli przez korona wiarusa obawiasz się wyjść z domu to w ofercie mojej przychodni z której korzystam Centrum Medyczne Babka Medica są możliwe telewizyty. Centrum medyczne Babka Medica tworzy zespół świetnych ginekologów, to lekarze, którzy przyjmują w wielu warszawskich szpitalach oraz klinikach, dzięki temu mają ogromne doświadczenie i wiedzę, ponadto przychodnia jest doskonale wyposażona i na miejscu można wykonać przeróżne badania
Awatar użytkownika
sinnlig
Posty: 21
Rejestracja: 06 wrz 2020, 19:57

Re: upławy

Post autor: sinnlig »

A może w Twoim przypadku upławy z pochwy są spowodowane zapaleniem? Myślę, że warto się udać do ginekologa i zrobić badania na obecność grzybów. Zajrzyj też na stronę www zagojeni, tam są ciekawe porady na upławy :)
Awatar użytkownika
osaka
Posty: 159
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:30

Re: upławy

Post autor: osaka »

To pewnie jakieś zapalenie skoro są upławy. Spróbuj sobie zastosować octenisept dopochwowo. Mnie pomaga jak pojawiają się takie dolegliwości. Na pewno znika swędzenie, pieczenie. Ten lek działa na bakterie, na wirusy, na grzyby. Można kupić z aplikatorem dopochwowym, znacznie wygodniej jest teraz dotrzeć lekiem gdzie potrzeba.
Awatar użytkownika
susinka
Posty: 54
Rejestracja: 30 cze 2019, 13:00

Re: upławy

Post autor: susinka »

Może to wynikać z braku odpowiedniego nawilżenia. Spróbuj sobie zakupić żel feminum w aptece i go stosować przez kilka dni. Mnie on bardzo pomógł no i dzięki naturalnemu składowi nie brudzi bielizny.

jinpoli
Kamiła

Re: upławy

Post autor: Kamiła »

Mnie przy moich dolegliwościach pomogły bardzo globulki dopochwowe Cicatridina, po zabiegu miałam dość duże problem, za równo z suchością pochwy jak i dziwnymi upławami. Pomogły w regeneracji błony śluzowej i teraz już nie czuję żadnego dyskomfortu

aplikacja pou na androida
ODPOWIEDZ