Terapia małżeńska??

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Awatar użytkownika
dariusz-89
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2019, 5:43

Terapia małżeńska??

Post autor: dariusz-89 »

Szukam opinii o dobrej poradni małżeńskiej lub psychologu dla par. Słyszałam o poradniasalomon.com.pl, ktoś może polecić?
Awatar użytkownika
Ada-72
Posty: 5
Rejestracja: 28 paź 2019, 7:38

Re: Terapia małżeńska??

Post autor: Ada-72 »

Słyszałam same dobre opinie od znajomych odnośnie tego miejsca. Przyjaciółka chodziła z mężem do doktora Grabarczyka, uratował ich małżeństwo przed ogromnym kryzysem.
Awatar użytkownika
Eligiusz-98
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2019, 16:25

Re: Terapia małżeńska??

Post autor: Eligiusz-98 »

Rowniez polecam terapie u pana doktora, to prawdziwy ekspert w swoim fachu.
Awatar użytkownika
Ilia63
Posty: 2
Rejestracja: 08 mar 2020, 1:58

Re: Terapia małżeńska??

Post autor: Ilia63 »

sama zastanawiam się nad terapią małżeńską, ponoć dobry, cierpliwy psycholog może pomóc naprawić związek
Awatar użytkownika
Hestia1970
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2020, 3:30

Re: Terapia małżeńska??

Post autor: Hestia1970 »

Super osrodek, wspaniali ludzie. Jesli szukasz pomocy, tam na pewno ja znajdziesz.
Awatar użytkownika
mikolaj2
Posty: 226
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:43

Re: Terapia małżeńska??

Post autor: mikolaj2 »

Ilia63 pisze: ↑17 mar 2020, 1:04 sama zastanawiam się nad terapią małżeńską, ponoć dobry, cierpliwy psycholog może pomóc naprawić związek
polecam udać się do pani Aleksandry Mroczko. To niesamowita terapeutka i psycholożka, widać, że praca to jej powołanie. Jest miłą , uśmiechniętą osobą, chętnie pomaga ludziom, potrafi słuchać, jest autorką gier, do swojej pracy stworzyła karty potrzeby nvc Jej terapia wielu osobom przyniosła ukojenie.

anemostat ckt
Awatar użytkownika
ononka
Posty: 183
Rejestracja: 26 mar 2020, 17:04

Re: Terapia małżeńska??

Post autor: ononka »

U nas również zaczęły się problemy po stracie dziecka. Cięzko było nam to udźwignąć i żeby nie doprowadzić się do ruiny, zdecydowaliśmy się na terapię w http://tchnienie.com.pl Długo musieliśmy nad sobą pracować, ale na całe szczęście - już jest o niebo lepiej.
Mirosława

Re: Terapia małżeńska??

Post autor: Mirosława »

Przecież podstawą dla Was powinno być to, by zawsze korzystać z jak najlepszego wsparcia psychologicznego. Jeśli wiecie, że dzieje się coś złego, to po prostu zajrzyjcie do Kliniki PsychoMedic.pl w Łodzi i skorzystajcie z ich pomocy w tak ważnych sprawach. Na wizytę możecie umówić się dzwoniąc na 42 644 44 44 więc nie warto tego odkładać w czasie.
MarzenaŻ

Re: Terapia małżeńska??

Post autor: MarzenaŻ »

Dużo porad na temat związku znajdziecie na tej stronie - https://www.strefanamietnosci.pl/ Wrzucają bardzo dużo artykułów o związkach, kłótniach, radzeniu sobie z tym. Polecam zerknąć, bo naprawdę można się czegoś nowego dowiedzieć i może przemyśleć sobie coś i wyciągnąć wnioski, które pozytywnie wpłyną na Waszą relacje?
Bożena

Re: Terapia małżeńska??

Post autor: Bożena »

Jeśli na poważnie myślicie o skorzystaniu z takiej terapii, to powinniście przede wszystkim wiedzieć, co będzie dla Was najlepsze. Wiem, że wiele osób dzisiaj stawia na leczenie w takich ośrodkach jak https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ co mnie zresztą w ogóle nie dziwi. To daje Wam szansę na szybkie załatwienie problemów związanych z Waszym zdrowiem psychicznym.
ODPOWIEDZ