Szukam dobrego szamponu do włosów

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Bożena

Szukam dobrego szamponu do włosów

Post autor: Bożena »

Dziewczyny, na wakacjach była nad morzem i było świetnie, ale niestety na całym tym wyjeździe bardzo ucierpiały moje włosy. Nie wiem, czy to wina kąpieli w słonej wodzie, czy grzejącego słońca, ale czuję, że jest źle. Doradzicie coś, co byłoby w stanie jakoś mi pomóc?
Mirosława

Re: Szukam dobrego szamponu do włosów

Post autor: Mirosława »

Cóż, takie warunki są idealne ku temu, by bardzo szybko zniszczyć swoje włosy :P Najlepiej sprawdź szampon i maskę Macadamia Duo od Inoara. Wiem, że fryzjerki polecają je w takim przypadku, więc może i Tobie pomoże.
Tośka21

Re: Szukam dobrego szamponu do włosów

Post autor: Tośka21 »

Tak, to powinien być dobry wybór. Najlepiej będzie, jeśli zacznie się je stosować jeszcze przed wyjazdem, bo wtedy włosy będą cały czas w lepszym stanie. Pamiętaj o tym, by za rok nie musieć narzekać ;)
Aniołek

Re: Szukam dobrego szamponu do włosów

Post autor: Aniołek »

Co do tej regeneracji, jest to prawdą. Moja fryzjerka poleciła mi ten zesaw jako regenerację po zabiegach keratynowych, więc coś musi być na rzeczy. Ja jestem bardzo zadowolona :)
Dżesika

Re: Szukam dobrego szamponu do włosów

Post autor: Dżesika »

Tak, to dobre produkty. Myśle, że jako wsparcie po takich wakacjach, powinny sprawdzić się idealnie. Kluczową rolę odgrywa w nich olej z orzechów macadamia, który niesamowicie nawilża i wzmacnia włosy. Warto się samemu o tym przekonać :)
ODPOWIEDZ