Szkolenia

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Awatar użytkownika
Vaneska
Posty: 162
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:22

Szkolenia

Post autor: Vaneska »

Akurat w dzisiejszych czasach ciężko określić, jakie kierunki mają przed sobą najlepszą przyszłość. Rynek pracy zmienia się tak szybko, że nigdy nie wiadomo, co będzie najbardziej w modzie za kilka lat. Od dawna jednym z kierunków, które cieszą się duzym zainteresowaniem jest http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarza ... 259,54,259 Warto zapoznać się z taką ofertą edukacyjną, bo akurat osoby zarządzające będą potrzebne zawsze w każdej firmie.

adres plusa do faktury
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Szkolenia

Post autor: Zrelaksowana »

W dzisiejszych czasach wiele szkoleń odbywa się on-line, dlatego nawet zapracowane osoby mają szansę wziąć w nich udział :) Na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/ możecie zapoznać się z ofertą firmy szkoleniowej Kar-Group, która organizuje takie właśnie kursy doszkalające z naprawdę różnorodnych dziedzin. Sądzę, że dla każdego się coś znajdzie :)
Awatar użytkownika
izkalala
Posty: 269
Rejestracja: 27 gru 2018, 10:52

Re: Szkolenia

Post autor: izkalala »

Jeżeli chcesz przejść przez różne szkolenia to na pewno na początek dobrze będzie tutaj https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i- ... /kurs-bhp/ wykonać profesjonalnie szkolenie BHP po którym zostanie Ci sporo wiedzy w pamięci.
Awatar użytkownika
wolna
Posty: 151
Rejestracja: 06 lut 2019, 12:41

Re: Szkolenia

Post autor: wolna »

Szkolenia w każdej dziedzinie są ważne. Moja szefowa na szczęście inwestuje szkolenia pracujących w salonie osób i ostatnio wysłała nas na bardzo profesjonalne szkolenie z makijażu permanentnego tutaj https://www.permanentny.com/ . W związku z tym, że jedna trenerka ma pod sobą jedną osobę uczącą się można zdobyć naprawdę spora wiedzę praktyczną w tym temacie. Nie czyje się skrępowania przed zadawaniem pytań, więc wszystko na bieżąco było mi wyjaśnianie. Jak dla mnie to szkolenie było na medal. Oby więcej takich.
Awatar użytkownika
Kubacka
Posty: 85
Rejestracja: 29 maja 2019, 22:00

Re: Szkolenia

Post autor: Kubacka »

Gdyby któraś z Pań szukała szkoleń z zakresu kosmetyki, makijażu czy manicure to polecam zapoznać się z ofertą szkoły Beauty Lux w Warszawie. Ja u nich robiłam zawodowy kurs wizażu i kilka innych. Trzeba się cały czas szkolić, bo klientki są coraz bardziej wymagające i lubią nowości :)
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 391
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:03

Re: Szkolenia

Post autor: Liliana »

Rynek szkoleń jest tak szeroki, że można się szkolić dosłownie we wszystkim.
ODPOWIEDZ