Studnia

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
sótto

Studnia

Post autor: sótto »

Zdrowej wody mi się chce, więc muszę kupić wszystko, czego potrzebuje do studni . No i tu jest problem, bo kogo zapytam, to mi coś innego sugeruje, w tym inny sklep, albo ogólnie inny osprzęt. Tutaj bym chciała o tym pogadać. Czy jesteście w stanie mi coś zasugerować fajnego. ?
Łukasz1

Re: Studnia

Post autor: Łukasz1 »

Studnia na działce to bardzo dobry pomysł. Osobiście bardzo się cieszę, że się na nią zdecydowałem. Pomogła mi w tym, ta firma https://poszukiwanie-wody.pl/jak-szukac ... na-dzialce. Są bardzo skuteczni. Firma ma wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie i zapewnia najwyższą jakość usług dzięki kadrze doświadczonych inżynierów.
Awatar użytkownika
obozowicz
Posty: 199
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:08

Re: Studnia

Post autor: obozowicz »

Ja także jestem akurat zwolennikiem posiadania studni głębinowej i u mnie na działce ona znajduje się już od dłuższego czasu. Jestem także zdania, że bardzo fajnym rozwiązaniem jest posiadanie specjalnej pompy wirowej https://www.dostudni.pl/popmy-wirowe,c94.html gdyż dzięki niej bez problemu możemy przetaczać spore ilości czystej cieczy.
Brązowy

Re: Studnia

Post autor: Brązowy »

Ja także po pewnym czasie zdecydowałem się na zbudowanie studni głębinowej i jestem przekonany, że wybrałem bardzo dobrze. Jeszcze od razu każdemu polecam zakup głowic do studni https://ogrody24.pl/akcesoria/glowice-do-studni gdyż jak najbardziej mogą być nam one bardzo potrzebne.
Żwirek

Re: Studnia

Post autor: Żwirek »

Ogólnie już samo posiadanie studni jest bardzo fajnym rozwiązaniem wiec najlepiej sprawdź czy chcesz mieć wodociąg czy wodę z własnego ujęcia. Myślę, że także warto tu wspomnieć o tym, że gdy posiadamy studnię to wiedza o budowie pompy głębinowej będzie nam jak najbardziej przydatna.
ODPOWIEDZ