studia podyplomowe osteopatia

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Dżania

studia podyplomowe osteopatia

Post autor: Dżania »

Jeśli mielibyście możliwość i skłonność do leczenia osteopatycznego, to czy na studia osteopatia byście poszli? Wiem, że ta uczelnia https://ficomum.org/studia/ coś takiego ma w ofercie właśnie, ale nie wiem. Możecie mi powiedzieć, jak wy w ogóle ten kierunek widzicie, czy wam się też podoba?
tomiś

Re: studia podyplomowe osteopatia

Post autor: tomiś »

Teraz ile trwają studia podyplomowe? Rok dwa? Czy zależy to od wybranego kierunku? Bo chciałabym poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe kwalifikacje ale nie chcę znów na uczelni spędzać paru lat. pewnie rozumiecie. Po ukończeniu podstawowych studiów robiliście jakieś podyplomowe albo kursy?
Ałenia

Re: studia podyplomowe osteopatia

Post autor: Ałenia »

Moim zdaniem dla osoby po fizjoterapii, to jest idealny pomysł, bardzo dobry kierunek na studia podyplomowe i dzięki za podpowiedź, bo sama też wezmę to pod uwagę. Póki co pogłębiam swoje umiejętności i widzę na różnego rodzaju kursach. Wybieram się niedługo na szkolenie z metody BeBo https://www.beckenboden.com/pl/ myślę, że takie szkolenia powinny być obowiązkowe, bo brakuje specjalistów z tej dziedziny.
ODPOWIEDZ