Skutki uboczne powiekszania ust

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Awatar użytkownika
Hille
Posty: 45
Rejestracja: 29 mar 2019, 21:03

Skutki uboczne powiekszania ust

Post autor: Hille »

Orientujecie się jakie mogą być skutki uboczne powiększania ust?


Sama zastanawiam się czy sie nie wybrac
Awatar użytkownika
Camma
Posty: 64
Rejestracja: 29 mar 2019, 22:27

Re: Skutki uboczne powiekszania ust

Post autor: Camma »

Po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego może wystąpić ból, a także może pojawić się opuchlizna i zaczerwienienie. Nie jest to jednak nic poważnego, tkanki muszą przyzwyczaić się do nowego kształtu ust. Objawy te powinny minąć w ciągu kilku-kilkunastu godzin. Głównym efektem jednak jest to jak usta będą wyglądały....

Jeśli chcesz aby wygladalo to dobrze oraz naturalnie to najlepiej zapisz się do doświadczonego lekarza medycyny estetycznej, który wykona to dobrze oraz usta będą prezentowały się tak jak powinny.
https://www.mestetyczna.pl/powiekszanie ... czne-usta/
Awatar użytkownika
michal111
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2019, 21:15

Re: Skutki uboczne powiekszania ust

Post autor: michal111 »

Właśnie takich tematów mi tutaj brakuje. Dzięki za kolejny świetny wątek.
Każda kobieta to fortepian – tylko trzeba umieć grać.
Awatar użytkownika
Orangu
Posty: 61
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:10

Re: Skutki uboczne powiekszania ust

Post autor: Orangu »

Pewnie jakaś infekcja może się pojawić. Dlatego ja chodziłbym do specjalisty, a nie koleżanek.
Potrzeba wielkiej odwagi, żeby wyciągnąć rękę do ludzi, których świat wolałby spisać na straty.
Awatar użytkownika
Liliannka
Posty: 245
Rejestracja: 04 wrz 2019, 22:40

Re: Skutki uboczne powiekszania ust

Post autor: Liliannka »

Decydujac sie na takie zabiegi jak np powiekszanie ust czy lifting warto najpierw porownac kilka ofert klinik a takze sprawdzic z jakich produktow wypelniajacych korzystaja. Ja mam zaufanie do marki Restylane https://www.restylane.com/pl/ - ich produkty sa zarejestrowane w FDA i sa pod scisla kontrolą medyczną. Zapewniają naturalne efekty takich zabiegow a przede wszystkim nie ingerują w zdrowie pacjentek.
ODPOWIEDZ