Sala weselna

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Awatar użytkownika
Anna65
Posty: 20
Rejestracja: 14 wrz 2019, 18:54

Sala weselna

Post autor: Anna65 »

Czesc,

mozecie polecic mi jakas sprawdzona firme z Wroclawia odnosnie sali weselnej? :)
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Sala weselna

Post autor: Zrelaksowana »

Taka sala weselna musi być też jakoś ładnie udekorowana. Wszelkiego rodzaju dekoracje ślubne bez problemu możecie zamówić w sklepie internetowym Happenings.pl. Wybór jest tam bardzo szeroki, a ceny niewygórowane, na pewno będziecie zadowoleni ;)
Awatar użytkownika
Genia
Posty: 32
Rejestracja: 27 sty 2020, 23:41

Re: Sala weselna

Post autor: Genia »

W okolicach Radomia na pewno nie znajdziecie lepszego, piękniejszego, bardziej magicznego miejsca niż Pałac Domaniowski https://palacdomaniowski.pl zerknijcie sobie do galerii zdjęć, na pewno będziecie pod wrażeniem.
Awatar użytkownika
Gustavo
Posty: 178
Rejestracja: 09 wrz 2019, 8:45

Re: Sala weselna

Post autor: Gustavo »

W Warszawie jest bardzo ładna sala weselna - Klub Sosnowy. Można tam zorganizować niezapomniane wesele, które zrobi wrażenie na wszystkich gościach.
Awatar użytkownika
Barnala
Posty: 69
Rejestracja: 24 lip 2019, 10:05

Re: Sala weselna

Post autor: Barnala »

We Wrocławiu piękne sale mają w Glamour, bardzo ładny lokal, niedaleko Urzędu Stanu Cywilnego. Bardzo dobre jedzenie serwują, byłam tam na weselu u siostrzenicy, było bardzo fajnie, miłą obsługa, pięknie przystrojona sala ,bardzo elegancko. Warto tam zajrzec.
Awatar użytkownika
nubarim11
Posty: 9
Rejestracja: 30 gru 2019, 18:09

Re: Sala weselna

Post autor: nubarim11 »

Tak się zastanawiam, że może zamiast na zwykłej salo weselnej, lepszym pomysłem będzie zorganizować wesele w plenerze pod namiotem? Tego typu dobrej jakości Hale namiotowe Warszawa wynajmuje na przykłąd firma https://www.panorama-plus.pl/ . Według mnie jak najbardziej warto jest się zainteresować takim rozwiązaniem, szczególnie jeśli zależy wam na niepowtarzalnej imprezie
Awatar użytkownika
mikolaj2
Posty: 226
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:43

Re: Sala weselna

Post autor: mikolaj2 »

jesli chodzi o sale to polecam ci wejsc na strone www.gdziewesele.pl Ja dzięki nim znalazlam Kamerzysta na wesele Warszawa oraz fotografa. Swietna strona, mega przydatna
Awatar użytkownika
piramidka
Posty: 103
Rejestracja: 16 maja 2019, 8:58

Re: Sala weselna

Post autor: piramidka »

Mnie z kolei bardzo podobało się w obiekcie Parisel Palace http://pariselpalace.pl/ w Łukowie na lubelszczyźnie. Miałam okazję tam być na weselu u swojej rodziny i to miejsce bardzo przypadło mi do gustu. Eleganckie i z klasą.
Awatar użytkownika
twoja
Posty: 35
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:26

Re: Sala weselna

Post autor: twoja »

No, a jak wam się podoba wesele w dworek new restaurant ? Ja, kiedy je zobaczyłam, to od razu wiedziałam, że też chcę tam mieć swoje przyjęcie ślubne. Miejsce jest wspaniałe, a fotograf Marcin Orzołek zrobił dużo świetnej pracy, że je tak dobrze uwiecznił. Nad zatrudnieniem tego pana też myśleliśmy. Na pewno by się spisał, ale czym a termin, to jest pytanie...
ODPOWIEDZ