reklama

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
gość

reklama

Post autor: gość »

W dzisiejszych czasach form reklamy jest naprawde bardzo dużo. Decydując sie na coś musisz zastanowić się, która z reklam będzie najbardziej skuteczna. Czy zwykłe ulotki Ci pomogą? Byc może ale wideowizytówka też może okazać się dobrym pomysłem. Jeszcze kilka innych sposobów znalazłam tutaj http://splashmedia.pl/uslugi/ . Działając w ten sposób możesz pozyskać wielu nowych klientów
Awatar użytkownika
piramidka
Posty: 103
Rejestracja: 16 maja 2019, 8:58

Re: reklama

Post autor: piramidka »

Trochę technik marketingu internetowego przesterowałam i według mnie skutecznym ale niedocenianym jest content marketing. Tu Pani Agnieszka od http://mistrzyni-slow.pl/ tworzy dla mnie artykuły, które wstawiam na mojego bloga tematycznego, połączonego ze stroną firmową www. No, a że miedzy słowami jest niezauważalna reklama, to stopniowo ale stabilnie zwiększa się zainteresowanie marką.
Bułona

Re: reklama

Post autor: Bułona »

Zerknijcie sobie na stronę firmy Morades i poczytajcie, czym jest reklama OOH https://morades.com/reklama-ooh/ moim zdaniem dość ostatnio popularna. My zdecydowaliśmy się na taką formę promocji naszej firmy w zeszłym roku, na próbę i wiecie co? Zostaliśmy przy tej formie promocji, bo bardzo dobrze się sprawdziła.
ODPOWIEDZ