Psycholog Łódź

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Awatar użytkownika
maja
Posty: 40
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:14

Psycholog Łódź

Post autor: maja »

Czy znacie jakiegoś dobrego psychologa dla dzieci w Łodzi? Albo wiecie coś na temat http://centrum-futurum.pl/? Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki bo podejrzewam u mojego syna poważne problemy rozwojowe.
Awatar użytkownika
paula22
Posty: 186
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:54

Re: Psycholog Łódź

Post autor: paula22 »

Bardzo dobrych specjalistów znajdziesz w klinice PsychoMedic w Łodzi. Odezwij się do nich. Tutaj https://psychomedic.pl/psycholog-lodz/ masz bliższe namiary. Podpowiedzą, który z ich specjalistów będzie najbardziej odpowiedni dla dziecka. Klinika cieszy się świetnymi opiniami i myślę, że tam znajdziesz rozwiązanie problemów.
Awatar użytkownika
izkalala
Posty: 269
Rejestracja: 27 gru 2018, 10:52

Re: Psycholog Łódź

Post autor: izkalala »

Jeżeli szukasz psychologa po to by pomógł Ci uporać się z uzależnieniem to polecam Ci zainteresować się miejscem jakim jest Prywatny ośrodek terapii uzależnień Dzięki niemu będziesz mógł pożegnać sie z nałogiem raz na zawsze. Na pewno warto się zainteresować tą ofertą jak najszybciej.

chlorella blog
Awatar użytkownika
drakarisczy5
Posty: 487
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: Psycholog Łódź

Post autor: drakarisczy5 »

Jeżeli macie problemy natury psychicznej, bądź czujecie się uzależnieni od jakiejś używki, to myślę, że tutaj : http://terapie.net.pl/alkoholizm.html moglibyście otrzymać taką pomoc, na jaką liczycie. To ośrodek, w którym pacjencji są poddawani terapii i po jakimś czasie wychodzą na prostą. Czasami to ostatnie rozwiązanie.
Awatar użytkownika
ananasek
Posty: 51
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:07

Re: Psycholog Łódź

Post autor: ananasek »

Jak już sami zdajecie sobie sprawę,że macie jakiś problem natury uzależnienia to już jest połowa sukcesu. A druga połowa to samodzielne zgłoszenie się do specjalisty. W każdym większym mieście znajdziecie specjalistów czy ośrodki leczenia uzależnień. Nie jest powiedziane,że alkoholik musi tam pójść. Tam pomogą wyjść z każdego rodzaju uzależnienia. Mój wujek na ten przykład zgłosił się do ośrodka Nefo koło Brodnicy
Awatar użytkownika
Liliannka
Posty: 245
Rejestracja: 04 wrz 2019, 22:40

Re: Psycholog Łódź

Post autor: Liliannka »

alkoholizm może zaszkodzić nam jak i naszym bliskim. Jednakże - nie wyleczysz alkoholika jeśli sam tego nie będzie chciał. Warto jednak rozmawiać, próbować przekonywać do terapii. Jest taka prywatna klinika pod Warszawą o nazwie Medox http://medox.org.pl/ w którym atmosfera jest bardzo przyjazna i nie odrzuca osobę uzależnioną. Na pewno pomogą jak wielu innym juz
Awatar użytkownika
agapis
Posty: 608
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:22

Re: Psycholog Łódź

Post autor: agapis »

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://kulepszemu.pl/konsultacje-psych ... -warszawa/
ODPOWIEDZ