psychiatra online

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 65
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:50

psychiatra online

Post autor: magdap »

Dzień dobry, co sądzicie o psychiatra online? Polecacie taką formę? Zastanawiam się nad skorzystaniem z tego typu pomoc, dlatego też będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
Kaśka

Re: psychiatra online

Post autor: Kaśka »

Jak najbardziej. W obecnej sytuacji jest to bardzo dobra alternatywą dla terapii stacjonarnej. Od siebie mogę polecić Ci klinikę Psychomedic online. Mają tam świetnych specjalistów, przyjmują 7 dni w tygodniu, także pomoc otrzymasz tak naprawdę zawsze, nie ma też problemu z wystawieniem e-recepty czy zwolnienia.
Bożena

Re: psychiatra online

Post autor: Bożena »

Tak, ma to sens. Chodzi w końcu o to, byście zawsze stawiali na jak najlepsze rozwiązania w zakresie uzyskiwanego wsparcia. Słyszałam, że teraz wiele osób chwali takie miejsca jak https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ więc może warto byłoby właśnie tam zajrzeć i sprawdzić, na jaką opiekę psychiatryczną moglibyście u nich liczyć?
Bożena

Re: psychiatra online

Post autor: Bożena »

Jeśli sami nie wiecie, gdzie wybrać się z takimi problemami, to po prostu powinniśćie postawić na kogoś sprawdzonego. Ja na pewno mogę Wam zasugerowac, byście zajrzeli do https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ i dowiedzieli się, w jaki sposób dzisiaj moglibyście zorganizować tego typu kwestie. Myślę, że jednak tak dobre wsparcie psychologiczne mogłoby być dla Was absolutnie kluczowe.
ODPOWIEDZ