Problemy z dziąsłami - Śląsk

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 290
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:19

Problemy z dziąsłami - Śląsk

Post autor: mczay »

Znacie dobrego stomatologa który zajmuje się chorobami dziąseł na Śląsku? Zawsze mi mocno krwawiły przy szczotkowaniu ale teraz mam wrażenie że widać mi więcej zębów, jakby się dziąsła opuściły i do tego niektóre zęby mam wrażenie że się ruszają... co z tym zrobić, gdzie iść?
Awatar użytkownika
osaka
Posty: 172
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:30

Re: Problemy z dziąsłami - Śląsk

Post autor: osaka »

Ostatni dzwonek w takim razie, skoro już wcześniej dziąsła krwawiły to problem trwa długo, a teraz tylko wyraźniejsze objawy. Tutaj potrzebny dobry periodontolog Tychy https://endo-medica.pl/periodontolog-tychy/ . I jak najszybciej zapiszesz się na wizytę tym lepiej. To na pewno choroba przyzębia, a jaka to zdiagnozuje już specjalista. I oczywiście omówi sposób leczenia. Często do takiego lekarza wysyła dentysta ogólny, tu w Tychach mamy to szczęście, że można od razu wiedząc co dolega umówić się na taką wizytę do dr Janusza Terleckiego. Leczenie może obejmować kilka wizyt, zależy od zaawansowania problemu.
ODPOWIEDZ