Problemy z dziąsłami - Śląsk

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 290
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:19

Problemy z dziąsłami - Śląsk

Post autor: mczay »

Znacie dobrego stomatologa który zajmuje się chorobami dziąseł na Śląsku? Zawsze mi mocno krwawiły przy szczotkowaniu ale teraz mam wrażenie że widać mi więcej zębów, jakby się dziąsła opuściły i do tego niektóre zęby mam wrażenie że się ruszają... co z tym zrobić, gdzie iść?
Awatar użytkownika
osaka
Posty: 159
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:30

Re: Problemy z dziąsłami - Śląsk

Post autor: osaka »

Ostatni dzwonek w takim razie, skoro już wcześniej dziąsła krwawiły to problem trwa długo, a teraz tylko wyraźniejsze objawy. Tutaj potrzebny dobry periodontolog Tychy https://endo-medica.pl/periodontolog-tychy/ . I jak najszybciej zapiszesz się na wizytę tym lepiej. To na pewno choroba przyzębia, a jaka to zdiagnozuje już specjalista. I oczywiście omówi sposób leczenia. Często do takiego lekarza wysyła dentysta ogólny, tu w Tychach mamy to szczęście, że można od razu wiedząc co dolega umówić się na taką wizytę do dr Janusza Terleckiego. Leczenie może obejmować kilka wizyt, zależy od zaawansowania problemu.

colorovo citytab supreme 8 test
ODPOWIEDZ