problemy w małżeństwie

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
daża33

problemy w małżeństwie

Post autor: daża33 »

Czy ktoś z was korzystał z takiej terapii dla małżeństw, a jeśli tak to czy ona coś dała? Czy pomogła wam rozwiązać wspólne problemy? U nas to już jest tak, że nawet o drobiazgi się kłócimy i teraz to już mam pewność, że sami mimo wcześniejszych prób się nie dogadamy.
Awatar użytkownika
ellen
Posty: 176
Rejestracja: 15 cze 2019, 13:42

Re: problemy w małżeństwie

Post autor: ellen »

Co prawda ja takich problemów z mężem póki co nie mamy. Ale nigdy nic nie wiadomo. Według mnie skoro piszesz, że sami próbowaliście to też plus, znaczy że wam obojgu nadal zależy. Ja bym na waszym miejscu spróbowała, nic nie tracicie, a możecie tylko zyskać i tego drugiego życzę.
Luśkaa

Re: problemy w małżeństwie

Post autor: Luśkaa »

Zgadzam się z @ellen zdecydowanie. Jeśli próbujecie to już coś. W sumie to nie sztuka się rozstać, tylko walczyć o siebie i o związek. Nie jest to proste, ale się da. Najlepiej skorzystać z terapii, mogę ci polecić klinikę Psychomedic https://psychomedic.pl/ , w kilku miastach mają swoje placówki, prowadzą też wideo konsultacje co może być ułatwieniem. Nawet online możecie się umówić albo telefonicznie.
daża33

Re: problemy w małżeństwie

Post autor: daża33 »

Luśkaa pisze: ↑20 lip 2021, 22:54 Zgadzam się z @ellen zdecydowanie. Jeśli próbujecie to już coś. W sumie to nie sztuka się rozstać, tylko walczyć o siebie i o związek. Nie jest to proste, ale się da. Najlepiej skorzystać z terapii, mogę ci polecić klinikę Psychomedic https://psychomedic.pl/ , w kilku miastach mają swoje placówki, prowadzą też wideo konsultacje co może być ułatwieniem. Nawet online możecie się umówić albo telefonicznie.
Sprawdzę sobie wszystko na tej stronie, dziękuję za namiar. Mam nadzieję, że dzięki fachowej pomocy będzie tylko lepiej.
Awatar użytkownika
Magdek
Posty: 91
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:35

Re: problemy w małżeństwie

Post autor: Magdek »

daża33 pisze: ↑15 lip 2021, 18:59 Czy ktoś z was korzystał z takiej terapii dla małżeństw, a jeśli tak to czy ona coś dała? Czy pomogła wam rozwiązać wspólne problemy? U nas to już jest tak, że nawet o drobiazgi się kłócimy i teraz to już mam pewność, że sami mimo wcześniejszych prób się nie dogadamy.
próbujcie, próbujcie osoba z zewnątrz tym bardziej jeśli jest specjalistą jest w stanie dużo pomóc, psychomedic polecam zdecydowanie jeśli chodzi o podejście do pacjenta; co prawda ja korzystałam z indywidualnej terapii, ale dzięki nim stanełam na nogi tak naprawdę; życzę powodzenia
ODPOWIEDZ