pracownicze szkolenia

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Awatar użytkownika
Nisko
Posty: 151
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:12

pracownicze szkolenia

Post autor: Nisko »

Jak dla mnie każde szkolenia to bardzo dobry pomysł. A prowadząc własną firmę, chcemy mieć wykształconych pracowników, dlatego warto organizowac dla nich takie \https://paragraph-group.com/pl/services ... trainings/ zamkniete szkolenie. Gdy odpowiednio ich przeszkolimy więcej będą mieć pomysłow i bedą bardziej efektywni.
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: pracownicze szkolenia

Post autor: Zrelaksowana »

A czy warto Waszym zdaniem zadbać o to, aby pracownicy znali język angielski? Widziałam, że takie profesjonalne kursy językowe dla firm oferuje na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie https://www.profi-lingua.pl/. Co o tym sadzicie?

funkymedia opinie
żonaka

Re: pracownicze szkolenia

Post autor: żonaka »

A jaki kurs w wawie?? bo zastanawiam się dla mojej firmy nad językowym i sama nie wiem. Zastanawiałam się nad niemieckim albo angielskim albo czeski :D Jeszcze pomysle:D A w sumie może być w wawie albo we wrocławiu bo tam tez jest oddział mojej firmy. W sumie to dla wrocławia niemiecki i angielski , a dla warszawy może też albo jakis inny
różowaja34

Re: pracownicze szkolenia

Post autor: różowaja34 »

Kursy językowe są kluczem do dobrego interesu. Każdy pracownik, który umie język np. niemiecki jest cenny. Doświadczenie dla Waszych pracowników możecie zdobyć w https://www.warszawa.oei.org.pl/nauka-n ... -warszawa/ :) .... Zerknicje sobie na tą ciekawą ofertę języka niemieckiego :) . Nie każdy lubi, ale jest to niepodważalnie jeden z ważniejszych języków :)
Michaś

Re: pracownicze szkolenia

Post autor: Michaś »

Warto zainwestować w szkolenia pracownicze np. z języka angielskiego tu znajdziesz dlaczego https://speakingo.com/szkolenie-pracown ... ielskiego/ . Dobrze wykształcony i wyszkolony pracownik to skarb, który firmie może przynieść naprawdę wiele dobrego. Należy o tym pamiętać.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 160
Rejestracja: 19 lip 2019, 8:58

Re: pracownicze szkolenia

Post autor: Zdzisiek78 »

Poziom 3
Leading UX

Staniesz się liderem transformacji cyfrowej w swojej firmie
Nauczysz się wyznaczać odpowiednie mierniki UX/CX
i włączysz je do strategii Twojej organizacji
Wymienisz sprawdzone praktyki z liderami z innych branż.
Dla kogo jest
Poziom 3?
DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY CHCĄ:
Maksymalizować wpływy z inwestycji w UX
Budować zgrane zespoły UX
Transformować cyfrowo swoją organizację
Więcej znajdziecie na stronie https://ux-pm.pl/poziom-3.
Pozdrawiam.
Miś

Re: pracownicze szkolenia

Post autor: Miś »

Wiem, że ciężko o pracowników ale dodatkowe szkolenia starych pracowników, nie sprawią, że wydajność się zwiększy. Może zastanów się nad pracownikami z Ukrainy? W ich sprowadzeniu może pomóc Ci ta firma - https://wojkat.eu/. Proponują pracowników o różnych kwalifikacjach.
Krzyś55

Re: pracownicze szkolenia

Post autor: Krzyś55 »

W ostatnim czasie nasza firma organizuję bardzo dużo imprez i integracji dla pracowników. Zazwyczaj to ja jestem ich organizatorem, natomiast w ostatnim czasie brakuje mi czasu. Zastanawiam się, czy nie przekazać tego zadania do obowiązku moich pracowników. Wybrałbym dwóch, którzy byliby odpowiedzialni głównie za organizację wszelkiego rodzaju spotkań. Myślicie, że warto zainwestować w szkolenia dla nich? Znalazłem firmę: https://emtg.pl/warsztat-praktyka-tworz ... za-eventu/ , która przeprowadza szkolenia o tematyce organizacji eventów.

sandvik katalog online
ODPOWIEDZ