Potrzebna terapia?

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Awatar użytkownika
Kleopatra73
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2020, 18:09

Potrzebna terapia?

Post autor: Kleopatra73 »

Od jakiegoś czasu bardzo trudno jest mi porozumieć się z mężem. Ciągle się kłócimy, a potem przychodzą ciche dni. Myślicie, że terapia małżeńska pomogłaby nam to naprawić?
Awatar użytkownika
Ingryda1995
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2020, 14:52

Re: Potrzebna terapia?

Post autor: Ingryda1995 »

Wszystko zależy od waszego zaangażowania, ale z doświadczenia wiem, że terapia bywa bardzo pomocna. Jeśli chcesz, skontaktuj się z terapeutami z poradniasalomon.pl. Mają świetne podejście do pacjentów i naprawdę zależy im na dobrych relacjach. Trzymam kciuki :)
Awatar użytkownika
Gustavo
Posty: 178
Rejestracja: 09 wrz 2019, 8:45

Re: Potrzebna terapia?

Post autor: Gustavo »

Zdecydowanie tak, lepiej dmuchać na zimne niż potem żałować i się rozwodzić. Ciężko się na coś takiego zdecydować jednak to naprawdę pomaga. Z tego co się orientuje to psychoterapia par Kraków jest bardzo skuteczna i większości par uda się przezwyciężyć kryzys. ;)
Awatar użytkownika
Zulijka2
Posty: 86
Rejestracja: 03 gru 2019, 19:03

Re: Potrzebna terapia?

Post autor: Zulijka2 »

Wiem ze poradnie psychologiczne maja w Szpitalu św Elżbiety na Mokotowie. Tam mają bardzo dobrych specjalistów ,warto by zadzwonić i spytać czy na terapię małżeńską mozna sie tez zapisac. Teraz wiem ze nie ze względu na epidemie, nie świadczą komercyjnych usług w placówce ale można zadzwonić i lekarz udzieli teleporady.
ODPOWIEDZ