Pielęgnacja dłoni i paznokci

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Awatar użytkownika
Norma_77

Pielęgnacja dłoni i paznokci

Post autor: Norma_77 »

Cześć! Czy wy też uważacie, że wizyta w salonie kosmetycznym może stanowić jedną z form relaksu? Ja dość często staram się robić sobie takie małe przyjemności, bo uważam, że profesjonalna pielęgnacja dłoni i paznokci to coś, na co czas powinna znaleźć każda kobieta. Chyba że wy wolicie malować paznokcie samodzielnie? :)
świerszczyk

Re: Pielęgnacja dłoni i paznokci

Post autor: świerszczyk »

do paznokci nie uzywam w sumie nic specjalnego, nie mam z nimi problemu :) ale dlonie mialam swego czasu przesuszone, zreszta tak jak cale cialo., musialam zmienic kosmetyki i teraz uzywam bielendy bo ma kosmetyki w 98% pochodzenia naturalnego. lubie krem z eco sorbet taki malinowy i maseczki owocowe power wit C
łajka

Post autor: łajka »

a jak u was z pielegnacja twarzy? jakich kosmetykow uzywacie na codzien? ja znalazlam jakis czas temu bardzo fajny krem nawilzajacy https://bielenda.pl/katalog/eco-sorbet- ... alina-krem pieknie pachnie, malinowo, nawilza i odswieza skóre
ćwikła

Post autor: ćwikła »

Norma_77 pisze: ↑08 mar 2021, 14:07 Cześć! Czy wy też uważacie, że wizyta w salonie kosmetycznym może stanowić jedną z form relaksu? Ja dość często staram się robić sobie takie małe przyjemności, bo uważam, że profesjonalna pielęgnacja dłoni i paznokci to coś, na co czas powinna znaleźć każda kobieta. Chyba że wy wolicie malować paznokcie samodzielnie? :)
Nie przepadam za kosmetyczkami i innymi takimi. Wole malowac i dbac sama :D mam kilka ulubionych firm kosmetykow i ich sie trzymam

akamai technologies poland sp. z o.o
Ada221

Post autor: Ada221 »

autor: Norma_77 » 08 mar 2021, 14:07
Cześć! Czy wy też uważacie, że wizyta w salonie kosmetycznym może stanowić jedną z form relaksu? Ja dość często staram się robić sobie takie małe przyjemności, bo uważam, że profesjonalna pielęgnacja dłoni i paznokci to coś, na co czas powinna znaleźć każda kobieta. Chyba że wy wolicie malować paznokcie samodzielnie? :)

Skoro szukasz czegoś fajnego do paznokci, myślę że maska na noc do paznokci eveline md+ powinna być dla Ciebie interesująca. Dzięki niej z minimalnym wysiłkiem uda Ci się zadbać i wzmocnić Twoje paznokcie.
ODPOWIEDZ