pediatra wizyty

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
józef1981

pediatra wizyty

Post autor: józef1981 »

Cześć! Musze wam wszytkim polecić pediatra wizyty domowe! Moje dzieciaki jak nigdy nie chciały chodzić do lekarza to nie mają żadnego problemu z tym jak są badane w domu. Zdrowie i dobre samopoczucie dzieci jest najważniejsze więc polecam się przerzucić na takie wizyty. Poza tym w przechodzniach w obecnych czasach jest zbyt dużo ludzi i lepiej nie narażać dziecka. Pozdrawiam!
Małgosia

Re: pediatra wizyty

Post autor: Małgosia »

Ja wylądowałam ostatnio z maluchem na pogotowiu, muszę powiedzieć, że niektórym przydałoby się szkolenie dla pediatrów, bo naprawdę ciężko się z lekarzami dogadać, brak podejścia do dzieci to kolejna sprawa. Może wizyty domowe to rzeczywiście lepsza sprawa, o ile Twój lekarz jest dostępny całą dobę, bo niektóre sytuacje wymagają szybkiej reakcji.
Maryś

Re: pediatra wizyty

Post autor: Maryś »

No tak dzieci dość często nam chorują a w zasadzie wygląda to tak ,że jak coś dziecku dolega to tego nie bagatelizujemy.Gorzej wygląda to jeśli my mamy jakieś dolegliwości, to często jest tak ,że - samo przyszło samo przejdzie. Uważam jednak ,że nie można w ten sposób podchodzić do zdrowia ,trzeba regularnie się badać i odwiedzać lekarza. Mam swoją przychodnie , gdzie udaję się w razie potrzeby czy wątpliwości. Jak zauważyłam XXI wiek zagościł tam na dobre. Mają tam bardzo przydatny program do rejestracji pacjentów , który przed terminem przypomina ludziom o nadchodzącej wizycie lekarskiej.
Awatar użytkownika
agapis
Posty: 608
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:22

Re: pediatra wizyty

Post autor: agapis »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań https://agrouzywane.pl
ODPOWIEDZ