Oczyszczanie skóry w Krakowie

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Kamaś

Oczyszczanie skóry w Krakowie

Post autor: Kamaś »

Manualne oczyszczanie twarzy-tak czy nie? Mam duży problem z zaskórnikami w strefie T, szczególnie na nosie. Jestem po pierwszym zabiegu 50% kwasem migdałowym. Pani doradziła by przed kolejnym zrobic dodatkowo manualne oczyszczanie skóry. Naczytalam sie o tym manualnym oczyszczaniu ze strasznie boli, ze nie dobre itd.no i sama nie wiem. Poza tym mowila ze mozna by zrobic tez peeling kawitacyjny lub mikro. Czy któraś z Was ma tez problem z zaskórnikami I robila ktorys z tych zabiegów? Czy w ogole da się tego pozbyć całkowicie? Może polecacie inne zabiegi? Dodam ze nie mam trądziku i przebarwień
Gdzie w Krakowi polecicie się ewentualnie wybrać gdzie indziej?
Damnaś

Re: Oczyszczanie skóry w Krakowie

Post autor: Damnaś »

To zależy na czym polega Twój problem z cera. Nie nadaje się kompletnie w przypadku stanow zapalnych, kiepsko sprawdza się przy cerze mieszanej i tłustej bo dodatkowo zwiększa wydzielanie łoju. Nieumiejętnie wykonane oczyszczanie może Ci pozostawiać blizny, przebarwienia... może prowadzić długofalowo do rozszerzenia porów skory, sama nie wierzyłam dopóki po kilku latach wyciskania nie zauważyłam dziurek na twarzy.
Swoją droga to wszystko tez zależy co chcesz osiągnąć, w jakim stanie jest skóra twojej twarzy.
https://instytut.bielenda.pl/oferta/kos ... ry-twarzy/

Moim zdaniem lepszym wyjściem będzie wodorowe oczyszczanie twarzy, na które mozesz się zapisać do Instytutu Bielendy.
ODPOWIEDZ