nieprawidlowa wydzielina z pochwy, jaka?

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Awatar użytkownika
siniora
Posty: 164
Rejestracja: 15 maja 2019, 0:54

nieprawidlowa wydzielina z pochwy, jaka?

Post autor: siniora »

Jak rozpoznac nieprawidlowa wydzieline z pochwy? bo chyba to nie jest tak, ze kazda jest zla prawda? Co robic gdy sie pojawia?
Awatar użytkownika
dyfuzja
Posty: 100
Rejestracja: 14 maja 2019, 21:20

Re: nieprawidlowa wydzielina z pochwy, jaka?

Post autor: dyfuzja »

Oczywiście, że nie każda jest zła :) niektóre są wręcz można powiedzieć oczekiwane :D ale wracając do tematu to tutaj masz konkretne informacje - https://tantumrosa.pl/jak-rozpoznac-nie ... -z-pochwy/ bo naprawdę każda wydzielina może świadczyć o czymś zupełnie innym więc dokładnie poczytaj jak się sprawy maja

fette
Awatar użytkownika
milka9
Posty: 143
Rejestracja: 25 maja 2019, 12:15

Re: nieprawidlowa wydzielina z pochwy, jaka?

Post autor: milka9 »

Czasami jest to straszny problem. Z gryzbica pochwy można dostać szału, ja jak się wyleczyłam, to się ostatnio dowiedziałam, ze mam wirsusa hpv :( Wynik cytologi tez kiepski, no bo wiadomo, trudno żeby przy hpv był dobry, stosuję na to żel papilocare, ginekolog powiedziała, ze jest bardzo skuteczny na tego typu problemy
Awatar użytkownika
drakarisczy5
Posty: 487
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: nieprawidlowa wydzielina z pochwy, jaka?

Post autor: drakarisczy5 »

Ja polecam wam kontakt z dobrym specjalistom. Możecie umówić się do lekarza bez kolejki tutaj: ginekolog - ja ostatnio szukałam tego specjalisty. Jak klikniecie to na tej stronie jest też mnóstwo bardzo ciekawych informacji dotyczących zdrowia, więc myślę, że warto sprawdzić.
Awatar użytkownika
osaka
Posty: 159
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:30

Re: nieprawidlowa wydzielina z pochwy, jaka?

Post autor: osaka »

Ja długo szukałam dobrego ginekologa tak naprawdę. Nie miałam zaufania do żadnego lekarza. Szczególnie jeśli mowa o doborze antykoncepcji. Z tym też długo miałam problem ale na szczęście trafiłam pod opiekę dr który zrobił mi badania i dobrze tabletki dobrał. Mam belarę, dwuskładnikowe to są tabletki.
Awatar użytkownika
Kubacka
Posty: 85
Rejestracja: 29 maja 2019, 22:00

Re: nieprawidlowa wydzielina z pochwy, jaka?

Post autor: Kubacka »

Często podczas infekcji intymnych zmienia się wydzielina z pochwy. Zazwyczaj infekcji towarzyszy też pieczenie i uczucie dyskomfortu a czasem nawet bólu. Tutaj https://apteline.pl/artykuly/objawy-infekcji-intymnych/ poczytajcie sobie szerzej o objawach. Nie można ich lekceważyć, trzeba od razu działać i odwiedzić lekarza albo chociaż aptekę.
żaba

Re: nieprawidlowa wydzielina z pochwy, jaka?

Post autor: żaba »

Wydzielina z pochwy bywa różna. Wszystko w zależności od Twojego ciała i cyklu, w którym się znajdujesz. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do śluzu może warto poszukać odpowiedzi u źródła? U profesjonalisty dowiesz się wszystkiego o śluzie i swoich drogach rodnych. Kompetentni lekarze i bardzo mili a zarazem interesujący się Tobą będą w https://innova-med.pl/. Tam ginekolog odpowie Ci na wszystkie pytania :D
Awatar użytkownika
begonia
Posty: 67
Rejestracja: 12 cze 2019, 9:21

Re: nieprawidlowa wydzielina z pochwy, jaka?

Post autor: begonia »

drakarisczy5 pisze: ↑08 lip 2019, 19:41 Ja polecam wam kontakt z dobrym specjalistom. Możecie umówić się do lekarza bez kolejki
Też tek myślę bo trudno zgadywać co może być przyczyną. U mnie różne rzeczy się działy, miałam też okropne bóle podczas miesiączek i okazało się że to endometrioza, jestem właśnie po diagnostyce w szpitalu medicover
ODPOWIEDZ