naturalne witaminy dla dzieci!

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
olśąą43e11

naturalne witaminy dla dzieci!

Post autor: olśąą43e11 »

Witam. Chciałbym wam i waszym dzieciaką polecić naturalne witaminy dla dzieci! Dzieci wolą witaminy w delikatnej formie i zdecydowanie lepiej im się rozwija organizm przy odpowiedniej suplementacji ;) Jakbyście mieli jakieś pytania piszcie śmiało. Czekam na komentarze i pozdrawiam serdecznie!
luś

Re: naturalne witaminy dla dzieci!

Post autor: luś »

olśąą43e11 pisze: ↑17 maja 2021, 17:13 Witam. Chciałbym wam i waszym dzieciaką polecić naturalne witaminy dla dzieci! Dzieci wolą witaminy w delikatnej formie i zdecydowanie lepiej im się rozwija organizm przy odpowiedniej suplementacji ;) Jakbyście mieli jakieś pytania piszcie śmiało. Czekam na komentarze i pozdrawiam serdecznie!
myślałam że naturalne to też w owocach i warzywach
kaśka

Re: naturalne witaminy dla dzieci!

Post autor: kaśka »

olśąą43e11 pisze: ↑17 maja 2021, 17:13 Witam. Chciałbym wam i waszym dzieciaką polecić naturalne witaminy dla dzieci! Dzieci wolą witaminy w delikatnej formie i zdecydowanie lepiej im się rozwija organizm przy odpowiedniej suplementacji ;)
Dobry jest estabiom bo to probiotyk z witaminą D, która jest niezbędna do ich prawidłowego rozwoju.
Tomćo

Re: naturalne witaminy dla dzieci!

Post autor: Tomćo »

Jeżeli szukacie dobrych witamin, to mogę wam polecić stronę ktomalek. Tutaj https://ktomalek.pl/preparaty-zawierajace-zelazo/k-71/1 sprawdzicie informacje na temat interesujących was witamin, ale nie tylko, albowiem ta strona oferuje znacznie więcej.
Awatar użytkownika
paula22
Posty: 186
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:54

Re: naturalne witaminy dla dzieci!

Post autor: paula22 »

Myślę, że teraz takich witamin jest sporo na rynku. Oczywiście nie wszystkie są wysokiej jakości. Dlatego warto szukać tych najlepszych, w sklepach, które mają zaufanych dostawców. Jeśli chodzi o witaminę D3 i K to tutaj https://www.biosuplementacja.pl/produkt ... ropli.html jest fajny i komleksowy preparat. Zawiera optymalne dwaki witamin. Jest łatwy do podania, bo w postaci kropli. Nie zawiera też żadnych barwników czy aromatów.
ODPOWIEDZ