Mydła naturalne

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Awatar użytkownika
Kangurka
Posty: 22
Rejestracja: 24 sty 2019, 14:05

Mydła naturalne

Post autor: Kangurka »

Szukasz renomowanych mydeł naturalnych? Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z ofertą sklepu wzgodzieznatura.com. W tym renomowanym sklepie zakupisz wiele różnych kosmetyków naturalnych.
Awatar użytkownika
izkalala
Posty: 269
Rejestracja: 27 gru 2018, 10:52

Re: Mydła naturalne

Post autor: izkalala »

Apropos mydeł naturalnych to polecam Ci stronę jaką jest https://www.bee.pl/naturalne-mydla-dla- ... a-116.html Znajdziesz tutaj naprawdę wiele ciekawych informacji które z całą pewnością okazą się bardzo pomocne. Ja często tutaj zaglądam.
Awatar użytkownika
Berasia
Posty: 91
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:15

Re: Mydła naturalne

Post autor: Berasia »

A ja właśnie znalazłam drogerię, która ma w sprzedaży mydła naturalne sklep . Co powiecie o tych kolorowych kształtach ? Z pewnością mają cudowne właściwości. Choćby z tego względu, że zawierają wyciągi roślinne. Wyglądają tak ładnie, że można by było też traktować je jako łazienkową ozdobę lub nawet sprezentować komuś na urodziny. Chyba kupię kilka dla siebie i dla mojej siostry :)
Awatar użytkownika
MonikaKownacka7
Posty: 18
Rejestracja: 26 lut 2020, 9:12

Re: Mydła naturalne

Post autor: MonikaKownacka7 »

Moja koleżanka robi swoje mydła i na początku byłam dość specyficznie nastawiona do momentu aż takie mydełko dostałam w prezencie. Z tego co się dowiedziałam to złoto, które jest dodawane do mydeł jest w 100% bezpieczne i moja znajoma kupuję je od tej firmy https://edan.krakow.pl/pl/, która zajmuję się sprzedażą jadalnego i kosmetycznego złota.
Śmietana

Re: Mydła naturalne

Post autor: Śmietana »

Samo korzystanie z mydła jest czymś niezwykle ważnym i jeszcze tym bardziej jeśli chodzi o dzisiejsze czasy. Muszę przyznać, że jak widziałem to właśnie dozowniki do mydła doskonale się sprawdzają. Sam sprawdź jak korzystanie z takich dozowników doskonale wpływa właśnie na zachowanie odpowiedniej higieny.
Magnez

Re: Mydła naturalne

Post autor: Magnez »

Oczywiście mydła w naszej codziennej higienie są niezwykle ważne i jestem także zdania, że fajnym wyborem jest mydło delikatne w płynie. Ja najbardziej jestem zadowolony z korzystania z mydła Tork 420501 gdyż wiem, że ma ono znakomite właściwości myjące. Dlatego właśnie ja każdemu takie mydło polecam.
nowakalicja

Re: Mydła naturalne

Post autor: nowakalicja »

Wolicie używać mydła w płynie czy w pianie? Moim zdaniem każdy z tych mydeł ma swoje wady i zalety, ale ja wybieram mydło w płynie. Jednak najważniejsze, żeby były one naturalne i nie podrażniały skóry.

rady osiedli bielsko-biała
ODPOWIEDZ