Łysienie u kobiety - jak leczyć?

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
martę_k

Re: Łysienie u kobiety - jak leczyć?

Post autor: martę_k »

Tak, to prawda. Dr Piotr Turkowski to bardzo dobry lekarz, nie ma się nad czym zastanawiać. Mój tata zmagał się z łysieniem, ale dzięki pomocy doktora wszystko skutecznie się poprawiło. Lekarz bardzo poważnie i profesjonalnie podchodzi do pacjenta oraz problemu, z którym się zmaga. Osobiście bardzo polecam, bo efekty mogą Cię bardzo pozytywnie zaskoczyć!

myphone duosmart specyfikacja
Mańka

Re: Łysienie u kobiety - jak leczyć?

Post autor: Mańka »

Moja córka miała taki problem w wieku 30 lat zaczęła łysieć:( włosy leciały jej garściami i nikt nie umiał jej pomóc . Dopiero kiedy zabrałam ją do kliniki Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy specjaliści zaproponowali jej zabiegi które pomogły . Teraz znów ślicznie wygląda :) a włosy nie wypadają
Gośka

Re: Łysienie u kobiety - jak leczyć?

Post autor: Gośka »

Jednym z najlepszych sposobów zagęszczania włosów jest mezoterapia z użyciem osocza bogatopłytkowego. Ja na taki zabieg zdecydowałam się w Novoderm https://novoderm.pl/medycyna-estetyczna ... ie-wlosow/ Moje włosy przed zabiegiem były strasznie zniszczone i pozbawione blasku . Po zabiegu włosy stały się odżywione.
Awatar użytkownika
wioletta
Posty: 58
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:40

Re: Łysienie u kobiety - jak leczyć?

Post autor: wioletta »

Łysienie u kobiet może powodować problemy z pewnością siebie. Dlatego warto wybrać naturalną perukę, która będzie wyglądała jak jej własne włosy. Takie są dostępne na stronie https://perukikrakow.pl/naturalne-peruki/ . Trzeba o nią odpowiednio dbać, jak o normalne włosy, żeby się nie zniszczyła, ale to dobra inwestycja, bo włosy można stylizować, a nawet podcinać.
siwką

Re: Łysienie u kobiety - jak leczyć?

Post autor: siwką »

A co z siwymi włosami? mój brat ma dosyć spory problem, nie lubi swojej siwizny, nie chce farbować włosów a bardzo mu to przeszkadza....Czy ktoś może słyszał o jakiś szamponach albo płynach ,które mogą jakoś pomóc? Jak komuś to bardzo doskwiera to potem jest problem...
Demiś

Re: Łysienie u kobiety - jak leczyć?

Post autor: Demiś »

siwką pisze: ↑21 maja 2021, 0:12 A co z siwymi włosami? mój brat ma dosyć spory problem, nie lubi swojej siwizny, nie chce farbować włosów a bardzo mu to przeszkadza....Czy ktoś może słyszał o jakiś szamponach albo płynach ,które mogą jakoś pomóc? Jak komuś to bardzo doskwiera to potem jest problem...
A spróbuj preparatu https://gr-7.eu/ Bardzo dobrze dział, zobaczysz po pierwszym tygodniu różnicę, to naprawdę pomaga, wejdź sobie na ich stroną i dokładnie poczytaj, sa tez zdjęcia. Mój znajomy tego używa i faktycznie jest to dobry preparat.
ODPOWIEDZ