Lifting twarzy. Jakie urządzenie wybrać?

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Mikołjka

Lifting twarzy. Jakie urządzenie wybrać?

Post autor: Mikołjka »

Stoję przed wyborem, urządzenia do liftingu twarzy do swojego salonu kosmetycznego. Jednak ma problem z jego wyborem, ponieważ rynek takich urządzeń jest dosyć duży. Czy możecie mi polecić jakąś konkretną firmę, która dostarczy mi taki sprzęt? Ważne jest to, by było maksymalnie wydajne.
Bańka

Re: Lifting twarzy. Jakie urządzenie wybrać?

Post autor: Bańka »

Zdecydowanie polecam urządzanie Qtera to sprzęt kosmetyczny przeznaczony do niechirurgicznego liftingu twarzy, redukcji zmarszczek i blizn oraz do przestrzennego zagęszczania i ujędrniania skóry, dzięki wielokrotnemu działaniu na kolejne warstwy skóry. Więcej o nim możesz przeczytać tutaj https://ifapro.pl/qtera-rf/. Sprawdź również opinie w internecie, które są bardzo dobre.
Maryśia

Re: Lifting twarzy. Jakie urządzenie wybrać?

Post autor: Maryśia »

Qtera to bardzo dobry wybór. Moja koleżanka ma to urządzenie w swoim gabinecie i bardzo sobie chwili pracę na nim. Z tego, co mówiła, klientki również są zadowolone z efektów. Jeśli potrzebujesz więcej szczegółów, to mogę ją wypytać o nie ;) Tylko napisz co chcesz konkretnie wiedzieć.
Miśia

Re: Lifting twarzy. Jakie urządzenie wybrać?

Post autor: Miśia »

Również szukam urządzenia, ale do zmniejszenia blizn, porów i przebarwień. Wyczytałem na stronie https://ifapro.pl/qtera-rf/, że Qtera również może robić takie zabiegi ;) Nie wiem jak wy, ale ja już wyboru dokonałam i w przyszłym tygodniu mam zamiar dogadać szczegóły kupna.
Liśia

Re: Lifting twarzy. Jakie urządzenie wybrać?

Post autor: Liśia »

Jeszcze nie słyszałam o tym urządzeniu. Jednak przymierzam się do zakupu urządzenia do liftingu twarzy., dlatego zainteresował mnie ten wątek. Z tego co piszecie, to qtera może być dobrym wyborem. W weekend sprawdzę dokładnie jego specyfikację i poczytam trochę recenzji.
iśmn

Re: Lifting twarzy. Jakie urządzenie wybrać?

Post autor: iśmn »

Ja miałam zabieg chirurgiczny, tylko skalpel i wiedza oraz umiejętności mojego chirurga. Lifting przeprowadził dr Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju, którego gorąco polecam. To rzetelny specjalista, wykonał kawał dobrej roboty, ponaciągał co trzeba, ale zabieg nie zmienił moich rysów twarzy. Wciąż wyglądam jak ja, co było dla mnie niezmiernie ważne. Cieszę się, że zdecydowała się pójść na tem zabieg, z lat mniej na twarzy :).
iśmn

Re: Lifting twarzy. Jakie urządzenie wybrać?

Post autor: iśmn »

Ja miałam zabieg chirurgiczny, tylko skalpel i wiedza oraz umiejętności mojego chirurga. Lifting przeprowadził dr Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju, którego gorąco polecam. To rzetelny specjalista, wykonał kawał dobrej roboty, ponaciągał co trzeba, ale zabieg nie zmienił moich rysów twarzy. Wciąż wyglądam jak ja, co było dla mnie niezmiernie ważne. Cieszę się, że zdecydowała się pójść na ten zabieg, z 10 lat mniej na twarzy :).
ODPOWIEDZ