leczenie psychiatryczne

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Awatar użytkownika
agapis
Posty: 608
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:22

leczenie psychiatryczne

Post autor: agapis »

Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem, polecam poczytać artykuł https://kulepszemu.pl/psychoterapia-ind ... -warszawa/
Kamila34

Re: leczenie psychiatryczne

Post autor: Kamila34 »

Jeśli oczekujecie pomocy psychiatry, psychologa lub psychoterapeuty opartej o bardzo indywidualne, holistyczne podejście to szczerze polecam konsultację w poradni Harmonia Lux Med. Sama korzystałam z pomocy tutejszych specjalistów będąc na życiowym zakręcie. Pomogli mi wyjść z depresji bez konieczności i zażywania lekarstw, dziś znów jestem sobą, cieszę się życiem, podjęłam nową pracę, pozamykałam niedokończone sprawy. Terminy wizyt są umawiane wyjątkowo sprawnie, w gabinetach panuje swobodna, życzliwa atmosfera.
kaniśka

Re: leczenie psychiatryczne

Post autor: kaniśka »

Wiem, że czasem mamy dość znojów codziennego dnia. Sama o tym wiem i mam nadzieję, że uda mi się poradzić sobie ze swoimi demonami. Jak na razie to ta https://www.pomost-osrodek.pl/psychiatra-lek-mariusz-kozak/#e-rejestracja placówka mnie zainteresowała. Doktor Kozak pomaga osobom takim jak ja, słabym, zranionym, okaleczonym. Dlatego zamierzam zapisać się albo w e-rejestracji na wizytę, albo tutaj 52 324 77 24 . To numer telefonu do tej przychodni. Na pewno lekarz pomoże z L-4.
ODPOWIEDZ