leczenie adhd

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Awatar użytkownika
dorosława65
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2022, 6:42

leczenie adhd

Post autor: dorosława65 »

Hej forumowicze, czy ktoś z was choruje może na adhd? Ja z doświadczenia wiem, że to wcale nie jest takie łatwe zaburzenia do życia z nim na co dzień. Szukałam różnych rozwiązań, żeby nieco sobie ulżyć i wydaję mi się, że w moim przypadku skuteczne leczenie adhd byłoby oparte o terapię konopną. Ona staje się teraz zresztą coraz popularniejsza, prawda?
Malwina

Re: leczenie adhd

Post autor: Malwina »

Generalnie o leczeniu marihuaną medyczną mówi się coraz więcej. Coraz więcej lekarzy czy placówek specjalizuje się w tego typu leczeniu. Zgłębiałam jakiś czas temu temat bo bliska mi osoba zaczęła leczenie w Centrum Medycyny Konopnej w Warszawie. Wiem, że lekarze tam pracujący mają doświadczenie w takim leczeniu, profesjonalnie i indywidualnie podchodzą do pacjenta. Pewne jest to, że zanim dana osoba dostanie receptę na lek to zostanie przebadania i dobrze zdiagnozowana
wador

Re: leczenie adhd

Post autor: wador »

No dobrze, a jeśli Wam powiem, że fajną kwestią dla mnie będzie na przykład to, by zmniejszać kolejki do lekarzy specjalistów , to co mi powiecie? Wystartowała kampania społeczna przeciwko blokowaniu kolejek. Wtedy lekarze obsłużyli by większą ilość pacjentów. To spory plus. Co wy na to?
Włoszka

Re: leczenie adhd

Post autor: Włoszka »

Programy profilaktyczne skierowane na zapobieganie chorobom sercowo-naczyniowym są istotnym elementem oferty prywatnej opieki zdrowotnej. Na https://zdrowie.pzu.pl/ dostępne są plany obejmujące badania, konsultacje i porady, które pomagają w utrzymaniu zdrowia serca.

sklepy w carrefour czyżyny kraków
ODPOWIEDZ