Katowice - tani ortopeda?

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Jędrek

Katowice - tani ortopeda?

Post autor: Jędrek »

Do kogo lecieć z urazem kolana i żeby się dostać szybko no i za jakąś normalną cenę, a nie jak teraz większość dolicza jakieś chore dodatki cowidowe ? :(
Awatar użytkownika
Rensi
Posty: 24
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:26

Re: Katowice - tani ortopeda?

Post autor: Rensi »

Nie wiem jakie są cenniki w prywatnych poradniach ortopedycznych, ale miałam niedawno robioną atroskopię diagnostyczną stawu kolanowego i kosztowało mnie to 4500 zł. Dużo, ale pomogło, a chyba to jest najważniejsze :)
Robili mi operację w prywatnej przychodni HolsaMed na Kościuszki.
Tam, na ich stronie mają cenniki na poszczególne zabiegi więc sprawdź i sam zdecyduj czy się opłaca https://holsamed.pl/poradnia-ortopedyczna/ :)
miód

Re: Katowice - tani ortopeda?

Post autor: miód »

Jeżeli nie jesteście zadowoleni ze swojego obecnego lekarza ortopedy, to może w Warszawie na ul. Bobrowieckiej 8 znajdziecie kogoś bardziej kompetentnego? Moja koleżanka jest tam właśnie pod opieką świetnego lekarza, który zajmuje się jej kolanem po wykonanej artroskopii. Mówiła mi, że podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie i prostym językiem tłumaczy wszystko, żeby nie było żadnych niedomówień. Gorąco polecam to miejsce, ze względu na ogromny profesjonalizm ze strony specjalistów.
Róż

Re: Katowice - tani ortopeda?

Post autor: Róż »

Według mnie, na zdrowiu nie ma co oszczędzać, a jeżeli poszukujecie naprawdę prawdziwego specjalisty, to tym bardziej warto pojechać gdzieś dalej. Od siebie polecam zgłosić się do CM Gamma na Żoliborzu w Warszawie, ponieważ pracują tam wybitni specjaliści z zakresu ortopedii, więc na pewno znajdą powód Twoich dolegliwości bólowych.
ODPOWIEDZ