Kardiolog

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Awatar użytkownika
piszka

Kardiolog

Post autor: piszka »

Interesuje mnie badanie wysiłkowe łódź. Znacie klinikę kardiologiczną bądź kardiologa w Łodzi, ewentualnie w okolicach, gdzie mogłabym takie badanie wykonać? Zależy mi na tym, aby sprawdzić jak mój organizm radzi sobie z wysiłkiem fizycznym.
Awatar użytkownika
drakarisczy5

Re: Kardiolog

Post autor: drakarisczy5 »

Moim zdaniem naprawdę warto zweryfikować na własną rękę stronkę lekarzebezkolejki,. gdzie umówicie się na dowolną wizytę bez jakichkolwiek problemów. Na przykład wpisujecie: psychiatra i wyszukuje wam mnóstwo lekarzy, bardzo fajna sprawa.
Awatar użytkownika
zuzka1

Post autor: zuzka1 »

O swoim stanie zdrowia należy jak najwięcej wiedzieć. Ja doszłam do wniosku, że na naszą służbę zdrowia w temacie badań profilaktycznych raczej nie mam co liczyć, więc zapisałam się na https://screening.medicover.pl/ . Gdybym miała osobno zapisywać się do różnych specjalistów, to ile czasu by mi potem zajęło chodzenie na te różne badania. A tutaj w ciągu jednego dnia zostałam dokładnie przebadana.
Awatar użytkownika
osaka

Post autor: osaka »

W Radzyminie ja się leczę u dr Puławskiej w CM Panorama przychodni. Dr bardzo dokładna, regularnie mnie wysyła na wszystkie badania, usg, ekg, badania krwi. Sprawdza dawki leków. Leczę się już dość długo i bardzo dobrze się czuję. Mam z sercem problemy od dawna w sumie a dzięki niej nie odczuwam tego.
Awatar użytkownika
Vanesca78

Post autor: Vanesca78 »

Jeżeli mamy jakiekolwiek problemy ze sercem to trzeba się udać do kardiologa, nawet jeśli nie chcemy. Jest to istotne, bo chodzi o nasze zdrowie. Żeby trochę się odstresować tym faktem, warto poczytać sobie https://srodawielkopolska.naszemiasto.p ... 14-7269333 tam dowiecie się jak przygotować się do takiej wizyty.
Awatar użytkownika
Zrelaksowana

Post autor: Zrelaksowana »

Jeśli ktoś z Was szukałby dobrego kardiologa na Śląsku, to polecam udać się do Centrum Medycznego Danea na ulicy Jaworzańskiej 40 w Bielsku-Białej. Na wizytę na pewno nie będziecie tam długo czekać, a umówić się na nią możecie przez telefon ;) Możecie liczyć na pełen profesjonalizm i fachową opiekę lekarską.
Awatar użytkownika
cilka

Post autor: cilka »

Przy chorobach serca często wykonuje się rentgen łódź, aby dzięki temu móc podjąć odpowiednie leczenie. Pamiętajcie o tym, że zdrowie mamy tylko jedno i warto nie zadbać tak jak nalezy.
Awatar użytkownika
Orangu

Post autor: Orangu »

Nie znam żadnej takiej kliniki w tym mieście. Poszukaj czegoś może poprzez wyszukiwarkę.
Potrzeba wielkiej odwagi, żeby wyciągnąć rękę do ludzi, których świat wolałby spisać na straty.
Awatar użytkownika
Liliannka

Post autor: Liliannka »

trzeba o siebie dbac - o serce przede wszystkim, chociaz im czlowiek jest starszy to jest coraz ciezej o siebie zadbac.Mój tato aktualnie przebywa w domu seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim - ostatnio stan jego zdrowia sie pogarszal (jest po 2 zawalach) a nikt nie mogl nad nim czuwac caly czas. Wybór ten okazał się doskonały. Ojciec ceni sobie przede wszystkim domową i rodzinną atmosferę, jaka panuje na miejscu. Do tego dochodzą komfortowe warunki i całodobowa opieka takze jestesmy spokojni o jego zdrowie
Awatar użytkownika
susinka

Post autor: susinka »

W mojej rodzinie to zawsze występowały problemy kardiologiczne, dlatego ja muszę się regularnie badać i kontrolować swoje zdrowie na bieżące. Dlatego ja chodzę do kardiologa w Alfa Medica bo wiem, że tutaj będą cały czas pod odpowiednią opieką.
płaso

Post autor: płaso »

czy uważacie, że posiadanie w domu tak na własny użytek defibrylatora jeśli ktoś jest obciążony chorobami krążeniowymi, jest po zawale itd. to dobry pomysł? u mnie w domu dwie osoby są po zawale, bywa że źle się czują a do szpitala jest daleko. Zastanawiam się czy nie zamówić dla nas dla bezpieczeństwa takiego urządzenia https://platformaratownicza.pl/14-defibrylatory - podobno obsługa jest prosta a można też się przeszkolić przecież. zawsze to dodatkowa możliwość szybkiej pomocy gdyby sie coś złego działo prawda?
Andziakś

Post autor: Andziakś »

Ja znam dobrego kardiologa w Warszawie, który na pewno przeprowadzi dla ciebie wszystkie potrzebne badania, a co najważniejsze- właściwie je zinterpretuje! Miałam kiedyś ciężką przeprawę z lekrzem, który źle mnie zdiagnozował i niestety, wyszło na to, że leczyłam się tak na prawdę na coś co mi w ogóle nie dolegało. Na szczęście kardiolog wawer zna się na rzeczy i ja bardzo ufam całemu zespołowi. :) :)
Awatar użytkownika
milka9

Post autor: milka9 »

Moja babcia coraz częściej mówi o przeprowadzce do takiego domu. Chce mieć kontakt z innymi osobami starszymi, stałą opiekę medyczną. Poza tym coraz gorzej radzi sobie z codziennymi czynnościami. Ostatecznie idzie do domu seniora http://podtopolami.eu jak dla mnie to całkiem spoko opcja. ..

welur producent
ODPOWIEDZ