Jaki wózek wybrać?

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Awatar użytkownika
KarinaM
Posty: 159
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:04

Jaki wózek wybrać?

Post autor: KarinaM »

Ważne na pewno będzie to, w jaki sposób chcecie zorganizować temat wykorzystanie wózka. Jeśli interesuje Was IBEBE - wozek z napedem elektrycznym, to powinniście zajrzeć do https://umalucha.pl/ Tam znajdziecie ten i wiele innych modeli. Miejcie to na uwadze.
Awatar użytkownika
begonia
Posty: 67
Rejestracja: 12 cze 2019, 9:21

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: begonia »

Nie wiem czy potrzebowałabym czegoś takiego jak napęd elektryczny, dla mnie bardziej istotne jest czy wózek mam duży kosz zakupowy albo czy ma dużą, wentylowaną budkę bo przed nami lato i chciałabym żeby dziecko miało tam przewiewnie i komfortowo, w moim xlanderze to wszystko mam :)
Awatar użytkownika
klata
Posty: 104
Rejestracja: 12 wrz 2019, 12:49

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: klata »

Ja też nie uważam żeby to było mi potrzebne, za to jestem estetką a więc nie da się ukryć że zależy mi na wyglądzie wózka a bardzo ładne, eleganckie i modne są teraz te luksusowe silver cross surf, zwłaszcza ta edycja specjalna eclipse
Awatar użytkownika
paniG
Posty: 26
Rejestracja: 16 sie 2019, 23:28

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: paniG »

oooo @klata własnie przejrzałam wózeczki na stronce silver crossa. Jest ogień :) Te wózki idealnie pasuja do każdej babeczki, są bardzo kobiece, bardzo stylowe a przy tym jak pisza bezpieczne, bo inspirowane amortyzacja rowerów górskich. Ten nowy surf eclipse szczególnie wpadł mi w oko. Świetny styl, klasyczna czerń, ale ze złotymi detalami prezentuje sie mega
Awatar użytkownika
Dana
Posty: 16
Rejestracja: 01 maja 2020, 15:07

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: Dana »

Napęd elektryczny na spacer? Myślę że to niepotrzebny bajer. A przynajmniej dla mnie. Ja mam zwykłą spacerówkę Euro Cart Spin. Za to jest bardzo wygodna i nie do zdarcia. A to było dla mnie najważniejsze

w czyichże rękach byłem manekinem
Awatar użytkownika
carbonara
Posty: 98
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:45

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: carbonara »

Ja chyba też nie potrzebowałabym aż takich bajerów na spacer, dla mnie najważniejsze że wózek jest solidny, lekki, zwrotny i można go łatwo składać, moje oczekiwania spełnia x-lander x-fly
ODPOWIEDZ