Invisalign

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Awatar użytkownika
twoja
Posty: 35
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:26

Invisalign

Post autor: twoja »

Hejka,
czy są na tym forum osoby, które miały zakładane niewidzialne nakładki , Tak zwany Invisalign w Atelier Uśmiechu ? Wiecie, to nowa klinika w Warszawie, na pograniczu Ursynowa z Mokotowem. Jak dobrze pamiętam, to na Kłobuckiej. Właśnie tam planowałam się zapisać, ale lepiej poznać opinie przed pierwszą wizytą, prawda?
Awatar użytkownika
simaa235
Posty: 7
Rejestracja: 24 paź 2019, 11:58
Lokalizacja: Poznań

Re: Invisalign

Post autor: simaa235 »

:)
Poczytaj artykuł na temat zapobiegania zmarszczkom https://mialenia.pl/blog/maseczki-na-zm ... ma-w-domu/
Awatar użytkownika
malpeczka
Posty: 136
Rejestracja: 12 gru 2019, 21:17

Re: Invisalign

Post autor: malpeczka »

Tak, ja mialam zakladane takie niewidoczne nakladki w Klinice Proste Zęby w Warszawie i to miejsce moge z cala pewnoscia polecic. Pani doktor Rutkowska jest swietna specjalistką. Od daaawna mialam kompleks,krzywy zgryz, brzydko to wygladalo, moja samoocena przez to bardzo podupadla. Na pierwszej wizycie mialam zrobiony skan uzębienia, pani Doktor przedstawila mi jak bedzie wygladalo leczenie, na czym bedzie polegalo. Te nakladki są super, zalezalo mi na tym, zeby nie rzucaly sie w oczy tak jak zwykle druty. Zeby mozna bylo je zdejmowac w celu wyczyszczenia zębow.
Awatar użytkownika
Zuzik
Posty: 30
Rejestracja: 20 lip 2019, 8:40

Re: Invisalign

Post autor: Zuzik »

Z tego co się orientuję to w gabinecie Dental Pro w Gdyni Pogórze są bardzo wykształceni fachowcy więc warto tam się umówić. Ja teraz namawiam męża bo bolą go zęby od jakiegoś czasu ale oczywiście boi się wizyty. Nie wiem jak mam do niego dotrzeć a latem jedziemy na wakacje i wolałabym żeby nie marudził przez bolące zęby. Macie tez takie problemy?
fińnm

Re: Invisalign

Post autor: fińnm »

Miałam aparat ortodontyczny Invisalign i efektem jestem zachwycona! Dodatkowo jest to aparat, który dość komfortowo się nosiło, bo przecież jest przezroczysty. I tak miałam kompleks na punkcie moich zębów, a ten aparat go nie pogłębił, bo nie musiałam się wstydzić, że mam coś dodatkowo na nich. Wiem, ze nie jest to zbyt mądre, ale takie miałam odczucie właśnie. Aparat miałam zakładany w przychodni Dental na ul. Lwowskiej i zdecydowanie ich polecam. Chodzę tam także na leczenie zębów i mogę śmiało powiedzieć, że pracujący tam lekarze są kompetentni, profesjonalni i sympatyczni.
KalinaŻ

Re: Invisalign

Post autor: KalinaŻ »

Ja noszę tego typu nakładki i chętnie podzielę się swoją opinią. Zdecydowałam się na nie w ubiegłym roku, ponieważ nie chciałam nosić tradycyjnego aparatu na zęby. Nakładki Invisalign są praktycznie niewidoczne i bardzo wygodne w użytkowaniu. Tę metodę leczenia przedstawił mi stomatolog z gabinetu https://www.invisalign.olsztyn.pl/nasze ... invisalign w Olsztynie i jestem bardzo z niej zadowolona.
ODPOWIEDZ