Dermatolog wymrozi kurzajki?

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Awatar użytkownika
redżinafalandżi
Posty: 290
Rejestracja: 28 mar 2019, 14:15

Dermatolog wymrozi kurzajki?

Post autor: redżinafalandżi »

Myślicie, że dermatolog pomoże się z tym uporać?
Tutaj https://www.dermoklinika.pl/ widziałam stronkę, gdzie piszą trochę więcej o tym, jakiej pomocy można oczekiwać po dermatologu.
Może ktoś z was jest w tym wszystkim lepiej zorientowany i doradzi też coś od siebie?
Może z kurzajkami da się poradzić sobie samodzielnie w domu?
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 391
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:03

Re: Dermatolog wymrozi kurzajki?

Post autor: Liliana »

Dlaczego by nie? Kurzajki to dość przykra dolegliwość i też trudna do leczenia, więc samodzielne domowe leczenie to za mało. Tutaj można o tym więcej poczytać: http://positive-power.pl/co-to-sa-kurza ... -kurzajki/. Dermatolog może w tym rzeczywiście pomóc, są też inne specjalne zabiegi.
kasiaŁ

Re: Dermatolog wymrozi kurzajki?

Post autor: kasiaŁ »

Jasne że wymrozi, to w sumie jest podstawowy zabieg dla nich :) Ja jednak nie byłam zadowolona z efektów, o wiele lepiej zadziałał u mnie taki preparat Brodacid. Miałam dwie kurzajki na dłoni, więc w sumie najgorsze z możliwych miejsc bo jednak dłońmi dużo się dotyka itd. No ale podziałał skutecznie :)
uśkaa

Re: Dermatolog wymrozi kurzajki?

Post autor: uśkaa »

Jak najbardziej wymrozi. Czasem to w sumie jedyny sposób by się ich pozbyć. Ale faktycznie, tak jak tutaj piszecie, ten brodacid u mnie też ostatnio się bardzo dobrze sprawdził. Ma w swoim składzie dwa kwasy i to chyba głównie jest ich zasługa. Bardzo fajny preparat, warto o nim pamiętać.
Bożena

Re: Dermatolog wymrozi kurzajki?

Post autor: Bożena »

Oczywiście, że tak. Nie są to przyjemne ani estetyczne problemy, dlatego też śmiało powinniście postawić na to, by jak najszybciej sobie z tym poradzić. Nieleczona kurzajka może być sporym wyzwaniem, dlatego też koniecznie pomyślcie o tym, jak sobie z tym poradzić.
Miśia

Re: Dermatolog wymrozi kurzajki?

Post autor: Miśia »

Teraz możesz bez problemu usunąć kurzajki w domu. Wystarczy kupić lek Brodacid, który jest bardzo skuteczny i bezpieczny. Płyn można stosować u dzieci powyżej 2 lat pod kontrolą lekarza. Używałam go osobiście i jestem bardzo zadowolona, ponieważ po kurzajkach nie mam już nawet śladu :)
miłcia

Re: Dermatolog wymrozi kurzajki?

Post autor: miłcia »

Oczywiście że wymrozi ;) Ale nie zawsze takie wymrażanie jest jedyną możliwą opcją. U mnie na kurzajki ostatnio bardzo dobrze sprawdził się ten preparat - https://brodacid.pl/, sprawdził się super, wydaje mi się że za sprawą tego dobrego składu. Warto spróbować w zaciszu domowym :)
ODPOWIEDZ