dermatolog

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 29
Rejestracja: 20 sty 2020, 8:33

dermatolog

Post autor: paulinabb »

Hej, gdzie polecacie wykonać badania diagnostyczne Kraków i okolice?
Śnieżka

Re: dermatolog

Post autor: Śnieżka »

Często ostatnio szukany jest dobry dermatolog dziecięcy. Ja trafiłam z polecenia do https://febumed.pl/oferta_/889-Dermatologia-dziecieca . Jeśli szukacie odpowiedniego specjalisty to jest to właściwe miejsce.
Grażi98

Re: dermatolog

Post autor: Grażi98 »

Znalezienie dobrgo dermatolog wrocław nie jest łattwe ale ja własnie polecam wam dermatologa którego znalazłam w klinice z której sama korzystam. Jest on bardzo pomocny ponieważ pomógł mi ze schorzeniem które mam od dawna a inni lekarza nie mogli stwierdzić co to jest. Ja jestem bardzo zadowolona i wam równeiz polecam
Amęlia

Re: dermatolog

Post autor: Amęlia »

Hej dziewczyny, szukam od dawna fajnego dermatologa i chce zapisać się na zabieg ktoś poleca Centrum Medyczny Zwierzyniecka https://cmzwierzyniecka.pl/ . Jestem ciekawa jakie są odczucia i efekty po pierwszym zabiegu laserowym po usunięciu brodawek ;)
HejkatuLenkaś

Re: dermatolog

Post autor: HejkatuLenkaś »

Kto poleca zabieg w Centrum Medyczny Zwierzyniecka https://cmzwierzyniecka.pl/ Co sądziecie o tym gabiniecie kosmetycznym? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Piękna

Re: dermatolog

Post autor: Piękna »

Dzięki dermatologicznym zabiegam w Centrum Medyczny Zwierzyniecka https://cmzwierzyniecka.pl/ mogę cały czas patrzeć w lustro !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ołik

Re: dermatolog

Post autor: Ołik »

Znalazłam ten Centrum medyczny https://cmzwierzyniecka.pl/zabiegi/medycyna-estetyczna/ Zastanawiam się nad zabiegem. Co sądziecie o tym centrumie medycznym? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KIJANKĘ

Re: dermatolog

Post autor: KIJANKĘ »

Cześć dziewczyny, szukam od dawna fajnego dermatologa i chcę zapisać się na zabieg po usunięciu trąbek, ktoś poleca Centrum Medyczny Zwierzyniecka https://cmzwierzyniecka.pl/ . Jestem ciekawa jakie są odczucia i efekty po pierwszym zabiegu laserowym ;) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ODPOWIEDZ