Co jest dobre na stawy

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Glukonaś

Co jest dobre na stawy

Post autor: Glukonaś »

Jak w temacie. Jak dbacie o swoje stawy?

W ostatnim czasie intensywnie ćwicze oraz chciałabym o nie zadbać
Sapiś

Re: Co jest dobre na stawy

Post autor: Sapiś »

Glukozamina jest dobra. Ostatnio doczytałam się że picie pokrzywy wspiera przy drobnych urazach zapaleniach stawów. I wszelkie opaski na ręce czy kolana też pomogą Ale najlepiej wszystko skonsultować z lekarzem jeśli pojawia się problemy.

Z suplementów polecam szczególnie Animal Flex:
https://swiatsupli.pl/blog/animal-flex- ... tosowanie/

Na stronie jest opis działania.
Rześki

Re: Co jest dobre na stawy

Post autor: Rześki »

Może tutaj coś znajdziesz http://longevitas.pl , oni mają dużo o zdrowiu takich wpisów. Portal jest ogólnie o zdrowiu ale mają naprawdę dobry research
Danuśka25

Re: Co jest dobre na stawy

Post autor: Danuśka25 »

Jeśli chodzi o stawy to najlepszym wyjściem będzie poczytanie i poszerzenie wiedzy na ten temat. Dobry artykuł masz na tej stronie https://medivon.pl/reumatoidalne-zapalenie-stawow/ więc może być pomocny. Jeśli dalej masz wątpliwości to nie pozostaje ci nic innego jak skorzystać z pomocy specjalistów z tego zakresu.
różaa

Re: Co jest dobre na stawy

Post autor: różaa »

Doraźnie na jakieś bóle i ewentualne nadwyrężenia to ja bardzo polecam dmso, tutaj jest w żelu - https://www.izdrowiej.pl/dmso-gel, jest też w płynie na tej samej stronie. U mnie się to super sprawdza, właściwie jest bardziej skuteczne, niż takie tradycyjne maści przeciwbólowe.
ODPOWIEDZ