badanie usg Doppler

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Awatar użytkownika
bożena11
Posty: 49
Rejestracja: 19 maja 2020, 13:36

badanie usg Doppler

Post autor: bożena11 »

kilka dni temu odwiedziłam babcie i powiedziała mi, że lekarz zalecił jej wykonanie badania usg Doppler ponieważ podejrzewa rozwój miażdżycy, zaczęłam szukać przychodni, w której babcia będzie mogła sprawnie wykonać badanie, ostatecznie wybrałyśmy przychodnie Multimed – polecam każdemu, doskonałe warunki dla wszystkich nawet osób starszych i niepełnosprawnych, świetni lekarze, czysto i schludnie
Awatar użytkownika
Zulijka2
Posty: 70
Rejestracja: 03 gru 2019, 19:03

Re: badanie usg Doppler

Post autor: Zulijka2 »

W szpitalu św .Elżbiety są specjaliści od chorób żył. Teraz trzeba wpierw zadzwonić i umówić się na wizytę, to z powodu epidemii. Ale z tego co znajoma mi mówiła to wpierw umówią tele wizytę w razie poważniejszego przypadku powiedzą co dalej.

listwa maskująca kable castorama
Awatar użytkownika
Vanesca78
Posty: 172
Rejestracja: 28 mar 2019, 9:21

Re: badanie usg Doppler

Post autor: Vanesca78 »

Jeżeli czujemy się źle, mamy z czymś problem zdecydowanie warto wybrać się do lekarza i to skonsultować. Tutaj https://www.neomedica.pl macie przykładowo bardzo dobre centrum medyczne, gdzie spotkacie się z najróżniejszymi specjalistami.
Awatar użytkownika
bożena11
Posty: 49
Rejestracja: 19 maja 2020, 13:36

Re: badanie usg Doppler

Post autor: bożena11 »

Moja siostra niedawno miała zalecenie wykonania usg Doppler, jest obecnie w 6 miesiącu ciąży i pod opieką ginekolog lek. Urszula Jastrząbka która przyjmuje w Centrum Medycznym Babka Medica. Miała szczęście, że tam przyjmuje ją ta wspaniała i doświadczona Pani ginekolog, od razu powiedziała, że u nich można wykonać to badanie, dzięki Bogu wyniki są dobre, a siostra może w spokoju cieszyć się przyszłym nadejściem dzidziusia
Jędza

Re: badanie usg Doppler

Post autor: Jędza »

Jak potrzebujesz specjalistycznych badań z zakresu USG i mieszkasz w stolicy to skorzystaj z gabinetu https://www.gabinetusg.com.pl/ Mają USG Dopplera w swojej ofercie zresztą mają większość badań USG i wszystko pod nadzorem specjalistów. Ceny za badania też są atrakcyjne więc śmiało możesz się umawiać.
rózia

Re: badanie usg Doppler

Post autor: rózia »

A ja polecam przychodnie, w której była moja mama. Jest to przychodnia https://innova-med.pl/. Przyszła tam z pewnymi problemami, które dopadają już osoby w wieku starszym. Zbadali ją postawili dobre diagnozy i wyleczyli. Mama chwaliła sobie to podejście do pacjenta. Wiadomo starszy człowiek ceni sobie szacunek i spokój oraz miłe zachowanie i zainteresowanie a moja mama właśnie to dostała. Ja bardzo polecam bo mama wróciła do sił.
Awatar użytkownika
milka9
Posty: 142
Rejestracja: 25 maja 2019, 12:15

Re: badanie usg Doppler

Post autor: milka9 »

Moja babcia ma problemy z żylakami i też z zakrzepicą. Miała straszne problemy ze zdrowiem, aniesstety nie moglismys ie nia opiekowac cały czas, tak wiec zapisaliśmy ją do domu seniora Pod Topolami https://podtopolami.eu/ w Piotrkowie Kujawskim. Widze ,że babcia odzyla odkad jest pod stala opieka medyczna i znalazla juz nawet nowe kolezanki:)
małwa

Re: badanie usg Doppler

Post autor: małwa »

To może ja dorzucę, że często jest także robiona próba wysiłkowa Lublin . Można powiedzieć, że nie raz to badanie uratowało komuś życie, a wszystko dlatego, że mamy tu nowoczesne metody leczenia i widzimy to, co może tak naprawdę u nas się dziać. No i jeszcze to badanie jedno z najbardziej odpowiedzialnych.
chałwa

Re: badanie usg Doppler

Post autor: chałwa »

Do autorki wątku – Bożena11, i my wykonywaliśmy dopplera w https://multimed.pl/ . Co ja Ci mogę powiedzieć, jesteśmy bardzo z mężem zadowoleni z opieki i podejścia lekarzy. Badanie trwało długo, bo mieliśmy sporo pytań, lekarz wykazał się cierpliwością, rzeczowym podejściem i widać miał ogromną wiedzę. Klinika na medal. Zdecydowanie się wyróżnia.
Awatar użytkownika
carbonara
Posty: 91
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:45

Re: badanie usg Doppler

Post autor: carbonara »

A też miałam specjalne USG ale w szpitalu Medicover. Robią tam sonovaginografię czyli usg z kontrastem w diagnozowaniu endometriozy bo wtedy widać jak na dłoni wszystkie ogniska endometriozy. W tym szpitalu są też specjaliści którzy zajmują się leczeniem tej choroby
żółty

Re: badanie usg Doppler

Post autor: żółty »

Podobnie, jak @chałwa, Dopplera miałam robionego w warszawskiej https://multimed.pl/ . Muszę przyznać, że badanie bardzo dokładne, lekarz wnikliwy i przeanalizował bardzo mój przypadek. Na pewno jestem spokojniejsza, bo okazało się, że to jednak nic poważniejszego. Chętnie polecam innym tę placówkę w stolicy.
ODPOWIEDZ