Zaoczne studia

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem mieszkania, chwalimy się urządzonymi przez siebie wnętrzami. Opowiadamy o pomysłach, designie, polecanych producentach i sklepach z meblami oraz dodatkami.
Awatar użytkownika
Vaneska
Posty: 162
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:22

Zaoczne studia

Post autor: Vaneska »

sama ostatecznie zdecydowałam się na kierunek zarządzanie projektami :http://www.wszop.edu.pl/oferta-edukacyj ... 79,54,4269
mam nadzieję, że się dostanę bo kierunek to super sprawa. Chcę szukać pracę w agencjach eventowych i impresariatach, urzędach miast i gmin, klubach sportowych, instytucjach kultury i nowoczesnych obiektach widowiskowo-sportowych.
Awatar użytkownika
Vanesca78
Posty: 172
Rejestracja: 28 mar 2019, 9:21

Re: Zaoczne studia

Post autor: Vanesca78 »

A w jakim zawodzie chcesz tak naprawdę pracować? Bo to jest ważne... Na podstawie tego warto wybrać kierunek studiów. Przykładowo interesuje cię praca jako: UX Designer, UX Researcher, Interaction Designer, Product Designer? To warto wybrać user experience studia w Krakowie http://www.wse.krakow.pl/pl/studia/stud ... tacjonarny .
Awatar użytkownika
Kamila
Posty: 91
Rejestracja: 22 sie 2019, 22:38

Re: Zaoczne studia

Post autor: Kamila »

Ja myślę, że kierunki pedagogiczne są ciekawe i dają zarazem realne perspektywy znalezienia stabilnej pracy. Zaciekawiła mnie w szczególności oferta https://wsp.edu.pl/ , ponieważ uczelnia nie jest ukierunkowana wyłącznie na kształcenie nauczycieli ale też menadżerów w placówkach oświatowych i mediatorów szkolnych.
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Zaoczne studia

Post autor: Zrelaksowana »

Oprócz studiów warto również moim zdaniem pomyśleć o dodatkowej nauce języków obcych. Szkoła Językowa ProfiLingua oferuje profesjonalne kursy językowe z wielu różnych języków, o czym sami możecie się przekonać przeglądając ofertę na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/. Polecam ;)
Awatar użytkownika
didi
Posty: 39
Rejestracja: 19 sty 2020, 3:34

Re: Zaoczne studia

Post autor: didi »

Zrelaksowana pisze: ↑21 maja 2020, 12:33 Oprócz studiów warto również moim zdaniem pomyśleć o dodatkowej nauce języków obcych.
Zgadzam się! Języki obce w dzisiejszych czasach to podstawa, jeśli chcemy mieć większe szanse na rynku pracy. Sama zapisałam się na kurs angielskiego w https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyj ... ykowe.html. Podoba mi się sposób prowadzenia zajęć. Ćwiczymy wszystko: pisanie, czytanie, rozumienie tekstu i tak ważną swobodną rozmowę.

ciepła ramka czy warto
Awatar użytkownika
ula448
Posty: 24
Rejestracja: 01 sie 2020, 16:41

Re: Zaoczne studia

Post autor: ula448 »

Myślę, że studia handlowe są dobrym wyborem.
Awatar użytkownika
WKolaszkowski
Posty: 4
Rejestracja: 11 wrz 2020, 11:51

Re: Zaoczne studia

Post autor: WKolaszkowski »

A słyszeliście o licznych przypadkach handlowania hologramami kolekcjonerskimi legitymacji studenckich? Mnie się wydaje, że tą sprawą powinna pilnie zając się policja. Ostatnio trochę o tym czytałem głównie na https://prostudent.pl/handel-hologramam ... resowaniu/. Co o tym sądzicie? To jest przegięcie moim zdaniem.
pawłem

Re: Zaoczne studia

Post autor: pawłem »

Kiedy moja córka była mała, a było to dawno temu ;) robiłam jest z brystolu lalki, do których razem z córą rysowałyśmy i wycinałyśmy sukienki, spodnie, bluzki etc. Córka potrafiła się tym bawić godzinami. Dziś nie trzeba już takiej kreatywności ze strony mam, jako, że tego typu zabawki jak i książki można kupić pod tym linkiem: https://www.taniaksiazka.pl/seria/kicia-kocia . Polecam! Świetne ceny.
Jera23Ś

Re: Zaoczne studia

Post autor: Jera23Ś »

Zaoczne studia są teraz bardzo drogie, wg. mnie mega trudno połączyć je z pracą i jednocześnie normalnie się utrzymywać. Na pewno nie z takimi cenami, jakie są dziś. Za moich czasów studenckich żyło się za 10 zł dziennie, dzisiaj nie wyobrażam sobie zupełnie takiego życia (i nie chodzi o poziom, ale o to, że nic za to już nie kupię).
Awatar użytkownika
osaka
Posty: 169
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:30

Re: Zaoczne studia

Post autor: osaka »

U mnie też zaoczne studia ale zdecydowałam się na neuromarketing an https://vizja.pl/studia-wyzsze/neuromarketing,ws67.html . Mieszkam w Warszawie i mam to szczęście, że uczelni na których można studiować stacjonarnie, do tego na ciekawych i przyszłościowych kierunkach nie brakuje. Wiem, że bardzo dobrze wybrałam, na WEH studiują już moi znajomi.
Awatar użytkownika
paninam1
Posty: 335
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:15

Re: Zaoczne studia

Post autor: paninam1 »

Wybór kierunku studiów rzutuje na naszą przyszłości, dlatego warto wybierać mądrze, nie zapominając jednak o swojej pasji i zainteresowaniach. Dobrze stawiać na uczelnie, oferujące ciekawe kierunki, dające przy tym szansę na dobrze płatny zawód! Warto sprawdzić ich oferty na stronie internetowej dane uczelni, tak jak tutaj ultswiecie.edu.pl
Awatar użytkownika
ononka
Posty: 183
Rejestracja: 26 mar 2020, 17:04

Re: Zaoczne studia

Post autor: ononka »

no faktycznie jest to ciekawy temat :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
..................................................................................................................................
Awatar użytkownika
cilka
Posty: 276
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:48

Re: Zaoczne studia

Post autor: cilka »

Każdy kto pracuje w zawodzie nauczyciela powinien przede wszystkim stawiać na swój rozwój, aby dawać jak najlepszy przykład dzieciom, które potem uczy. Z tego własnie powodu rozważam studia podyplomowe na https://www.podyplomowka.edu.pl/specjal ... gia-online w specjalności biologia. Tym bardziej że zajęcia tutaj prowadzone są przez praktyków.
Gosia4

Re: Zaoczne studia

Post autor: Gosia4 »

Zdecydowanie dobrym wyborem są studia licencjackie w Wałbrzychu, które pozwalają na różnego rodzaju drogę w przyszłość. Warto także wiedzieć jaką konkretną uczelnię wybrać, aby mieć pewność co do swojego działania i postępowania w tym obszarze. Na stronie https://www.ans.edu.pl/ znajdziesz bardzo konkretne informacje, które pomogą w podjęciu wyboru.
Dora5

Re: Zaoczne studia

Post autor: Dora5 »

Jeśli chcesz iść w kierunku pedagogiki, bardzo ważne jest, aby przygotować się na wszelkiego rodzaju działania i zdobywanie wiedzy, a także konkretnych kompetencji w tym obszarze. Warto zatem, aby szkoła policealne bytom była wyborem bardzo trafnym. Zachęcam do zapoznania się z ofertą od uczelni https://elpax.pl/szkola-policealna/ która w tym temacie ma sporo wiedzy i doświadczenia.
panna

Re: Zaoczne studia

Post autor: panna »

A moze studium ? https://www.collegium.com.pl/studium-in ... o-medyczne warto zerknac tutaj, mozna studiowac zaocznie albo wieczorowo , w zaleznosci od mozliwosci :)
ginka

Re: Zaoczne studia

Post autor: ginka »

U kojarzycie moze ta uczelnie we Wrocławiu https://wsf.wroc.pl/ ? ZNajoma tutaj studiuje fizjoterapie i jest bardzo zadowolona :) poziom mają jak najbardziej odpowiedni
Arielka

Re: Zaoczne studia

Post autor: Arielka »

Jesli chcecie studiować zaocznie, ale na dobrym poziomie, to warto wybrac tą uczelnie https://wsaib.pl/ mają tam specjalistyczne kierunki, takie jak logistyka morska czy zarządzanie projektami. To niszowe, ale bardzo potrzebne na rynku specjalizacje, które dają przewagę konkurencyjną
ODPOWIEDZ