Zaoczne studia

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem mieszkania, chwalimy się urządzonymi przez siebie wnętrzami. Opowiadamy o pomysłach, designie, polecanych producentach i sklepach z meblami oraz dodatkami.
Awatar użytkownika
Vaneska
Posty: 162
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:22

Zaoczne studia

Post autor: Vaneska »

sama ostatecznie zdecydowałam się na kierunek zarządzanie projektami :http://www.wszop.edu.pl/oferta-edukacyj ... 79,54,4269
mam nadzieję, że się dostanę bo kierunek to super sprawa. Chcę szukać pracę w agencjach eventowych i impresariatach, urzędach miast i gmin, klubach sportowych, instytucjach kultury i nowoczesnych obiektach widowiskowo-sportowych.
Awatar użytkownika
Vanesca78
Posty: 172
Rejestracja: 28 mar 2019, 9:21

Re: Zaoczne studia

Post autor: Vanesca78 »

A w jakim zawodzie chcesz tak naprawdę pracować? Bo to jest ważne... Na podstawie tego warto wybrać kierunek studiów. Przykładowo interesuje cię praca jako: UX Designer, UX Researcher, Interaction Designer, Product Designer? To warto wybrać user experience studia w Krakowie http://www.wse.krakow.pl/pl/studia/stud ... tacjonarny .
Awatar użytkownika
Kamila
Posty: 91
Rejestracja: 22 sie 2019, 22:38

Re: Zaoczne studia

Post autor: Kamila »

Ja myślę, że kierunki pedagogiczne są ciekawe i dają zarazem realne perspektywy znalezienia stabilnej pracy. Zaciekawiła mnie w szczególności oferta https://wsp.edu.pl/ , ponieważ uczelnia nie jest ukierunkowana wyłącznie na kształcenie nauczycieli ale też menadżerów w placówkach oświatowych i mediatorów szkolnych.
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Zaoczne studia

Post autor: Zrelaksowana »

Oprócz studiów warto również moim zdaniem pomyśleć o dodatkowej nauce języków obcych. Szkoła Językowa ProfiLingua oferuje profesjonalne kursy językowe z wielu różnych języków, o czym sami możecie się przekonać przeglądając ofertę na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/. Polecam ;)
Awatar użytkownika
didi
Posty: 39
Rejestracja: 19 sty 2020, 3:34

Re: Zaoczne studia

Post autor: didi »

Zrelaksowana pisze: ↑21 maja 2020, 12:33 Oprócz studiów warto również moim zdaniem pomyśleć o dodatkowej nauce języków obcych.
Zgadzam się! Języki obce w dzisiejszych czasach to podstawa, jeśli chcemy mieć większe szanse na rynku pracy. Sama zapisałam się na kurs angielskiego w https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyj ... ykowe.html. Podoba mi się sposób prowadzenia zajęć. Ćwiczymy wszystko: pisanie, czytanie, rozumienie tekstu i tak ważną swobodną rozmowę.
Awatar użytkownika
ula448
Posty: 24
Rejestracja: 01 sie 2020, 16:41

Re: Zaoczne studia

Post autor: ula448 »

Myślę, że studia handlowe są dobrym wyborem.

astronomiczny zegar
Awatar użytkownika
WKolaszkowski
Posty: 4
Rejestracja: 11 wrz 2020, 11:51

Re: Zaoczne studia

Post autor: WKolaszkowski »

A słyszeliście o licznych przypadkach handlowania hologramami kolekcjonerskimi legitymacji studenckich? Mnie się wydaje, że tą sprawą powinna pilnie zając się policja. Ostatnio trochę o tym czytałem głównie na https://prostudent.pl/handel-hologramam ... resowaniu/. Co o tym sądzicie? To jest przegięcie moim zdaniem.
pawłem

Re: Zaoczne studia

Post autor: pawłem »

Kiedy moja córka była mała, a było to dawno temu ;) robiłam jest z brystolu lalki, do których razem z córą rysowałyśmy i wycinałyśmy sukienki, spodnie, bluzki etc. Córka potrafiła się tym bawić godzinami. Dziś nie trzeba już takiej kreatywności ze strony mam, jako, że tego typu zabawki jak i książki można kupić pod tym linkiem: https://www.taniaksiazka.pl/seria/kicia-kocia . Polecam! Świetne ceny.
Jera23Ś

Re: Zaoczne studia

Post autor: Jera23Ś »

Zaoczne studia są teraz bardzo drogie, wg. mnie mega trudno połączyć je z pracą i jednocześnie normalnie się utrzymywać. Na pewno nie z takimi cenami, jakie są dziś. Za moich czasów studenckich żyło się za 10 zł dziennie, dzisiaj nie wyobrażam sobie zupełnie takiego życia (i nie chodzi o poziom, ale o to, że nic za to już nie kupię).
Awatar użytkownika
osaka
Posty: 143
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:30

Re: Zaoczne studia

Post autor: osaka »

U mnie też zaoczne studia ale zdecydowałam się na neuromarketing an https://vizja.pl/studia-wyzsze/neuromarketing,ws67.html . Mieszkam w Warszawie i mam to szczęście, że uczelni na których można studiować stacjonarnie, do tego na ciekawych i przyszłościowych kierunkach nie brakuje. Wiem, że bardzo dobrze wybrałam, na WEH studiują już moi znajomi.
ODPOWIEDZ