Wystrój domu na święta

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem mieszkania, chwalimy się urządzonymi przez siebie wnętrzami. Opowiadamy o pomysłach, designie, polecanych producentach i sklepach z meblami oraz dodatkami.
Awatar użytkownika
Idalia
Posty: 1
Rejestracja: 24 gru 2021, 12:59

Wystrój domu na święta

Post autor: Idalia »

A jeśli chodzi o wystrój domu na święta, to powiedzcie, gdzie warto kupić wszelkiego rodzaju ozdoby świąteczne? kupujecie takie w jednym miejscu, macie ulubiony sklep, czy może jednak macie tak zwaną "zbieraninę", z różnych sklepów, ale też kupioną w różnych latach? Ja się dopiero niedawno przeprowadziłam, więc tak naprawdę nie mam jeszcze nic tego typu.
Kamila34

Re: Wystrój domu na święta

Post autor: Kamila34 »

Ja od jakichś 3 lat wszelkie ozdoby do domu ( świąteczne i nie tylko) kupuję w dekoratorni Indelo. Zamawiam stąd też rzeczy praktyczne związane z wyposażeniem wnętrz, np. garnki, naczynia, tekstylia itd. Szczerze polecam Ci ten sklep, ponieważ asortyment wyróżnia się zarówno wysokimi walorami wizualnymi jak i znakomitą jakością. Będziesz też na pewno pozytywnie zaskoczona ogromnym wyborem przedmiotów, które świetnie podkreślą wystrój twojego mieszkania tak podczas szczególnych okazji jak i na co dzień.
ODPOWIEDZ