Szybkie wyjazdy

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem mieszkania, chwalimy się urządzonymi przez siebie wnętrzami. Opowiadamy o pomysłach, designie, polecanych producentach i sklepach z meblami oraz dodatkami.
Awatar użytkownika
Nisko
Posty: 151
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:12

Szybkie wyjazdy

Post autor: Nisko »

Ostatnio byliśmy w Kazimierzu Dolnym (po raz pierwszy). Miszkaliśmy w hotelu SPA (!!!) Villa Bohema. Muszę przyznać, że obiekt naprawdę piękny i godny uwagi. Jeśli ktoś chce spędzić romantyczny weekend ze swoja drugą połówką to naprawdę polecam.Na wypady ze znajomymi nie jest on dobry, bo pokoje do tanich nie należą. Tutaj jest cennik, zabiegi i foty http://villabohema.pl
Awatar użytkownika
charlotte1991
Posty: 11
Rejestracja: 27 paź 2019, 20:59

Re: Szybkie wyjazdy

Post autor: charlotte1991 »

Szybkie wyjazdy są najlepsze! My byliśmy w tym roku w Kołobrzegu, Mielnie i Trójmieście. Planujemy kolejny wypad, ale tym razem w góry. Zaczęłam szukać apartamentu na https://meteor-turystyka.pl/ i mam nadzieję, że znajdę coś fajnego na sylwestra.
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 391
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:03

Re: Szybkie wyjazdy

Post autor: Liliana »

Z pewnością wyjazd w góry będzie bardzo sensowną opcją, zwłaszcza teraz, gdy niedługo zacznie się już sezon zimowy, a wiele stoków już jest naśnieżanych. Może zobacz tu, gdzie można zapoznać się z aktualnymi warunkami na stokach.
Awatar użytkownika
paninam1
Posty: 335
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:15

Re: Szybkie wyjazdy

Post autor: paninam1 »

Może jednak poświęcić nieco czasu i wysiłku na znalezienie wyjazdu, który spełni Twoje oczekiwania? Moim zdaniem kompleksowy wypoczynek prozdrowotny w termach na Słowacji to jest strzał w 10! Przede wszystkim dlatego, że znajdziesz tu możliwość relaksu, spędzenia czasu na całkowitym wypoczynku i znalezienie w sobie dużej mocy i energii :)
Awatar użytkownika
obozowicz
Posty: 197
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:08

Re: Szybkie wyjazdy

Post autor: obozowicz »

czasami takie spontaniczne i szybkie wyjazdy na pewno są bardzo fajne i ja także lubię to robić. Jednak teraz planuję wyjazd do Rosji i już miałem okazję zapoznać się z wpisem https://kioskpolis.pl/ubezpieczenie-tur ... -zawierac/ to powinno zawierać ubezpieczenie turystyczne do Rosji. Jakby nie było sam fakt posiadania dobrej polisy ubezpieczeniowej moim zdaniem jest ważny.
Szymuś000

Re: Szybkie wyjazdy

Post autor: Szymuś000 »

Jeśli mowa o ubezpieczeniach to zobaczcie tę ofertę https://superpolisa.pl/faq/ubezpieczenie-turystyczne/ Ubepieczenie turystyczne gwartuje spokojny wypoczynek osób udającym się zagranicę. Min zapewnia pomoc medyczną. Jeśli jesteście zainteresowani to sprawddźcie tę ofertę.
Daniel4321ł

Re: Szybkie wyjazdy

Post autor: Daniel4321ł »

Lazur http://www.lazurosrodki.pl/lazur/ to ośrodek wyjazdowy do którego wpadliśmy w ramach wyjazdu wakacyjnego. Dlatego myślę, że powinieneś skupić się na tym wyjeździe. Elegancka okolica, świetne otoczenie a to wszystko po konkretnej cenie. Zwróć uwagę na to, co mają w ofercie bo lokalizacja jest niezmiernie atrakcyjna. Na miejscu robi to faktycznie wrażenie. Można liczyć na wyżywienie co w przypadku wyjazdu w takie miejsce odgrywa istotną rolę. Koniecznie skup się na tej ofercie.
ODPOWIEDZ