Szafki na buty

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem mieszkania, chwalimy się urządzonymi przez siebie wnętrzami. Opowiadamy o pomysłach, designie, polecanych producentach i sklepach z meblami oraz dodatkami.
Awatar użytkownika
arleta93
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2022, 6:04

Szafki na buty

Post autor: arleta93 »

Słuchajcie, mam problem w temacie urządzenia naszego mieszkania. Niestety jest dość nieduże, a dodatkowo jeszcze przedpokój jest już totalnie mikroskopijny i totalnie nie wiem, gdzie mogłabym umieścić jakieś szafy a ubrania, czy szafki na buty. Podobają mi się szafki na buty drewniane i mam nadzieję, że chociaż jedną uda mi się jakoś zmieścić w przedpokoju :)
Kamila34

Re: Szafki na buty

Post autor: Kamila34 »

Bardzo fajne meble, w sam raz do mieskzań o małym metraży znajdziesz w ofercie sklepu AKORD . Ja właśnie tutaj zamawiałam szafkę na buty połączoną z wieszakiem na ubrania (są też inne). Kolejno kupiłam również szafę do sypialni oraz regał łazienkowy. Asortyment pochodzący od tego producenta wyróżnia się wysoką jakością oraz walorami estetycznymi. Jestem więc przekonana, że przy współpracy z AKORD wyposażysz swoje wnętrza wygodnie, funkcjonalnie, nowocześnie i ładnie. Ja jestem na tyle zadowolona, że planuję nabyć jeszcze zestaw kuchenny . Mimo, że mamy hiperinflację ceny tutaj wciąż pozytywnie zaskakują.
ODPOWIEDZ