Szafka w łazience

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem mieszkania, chwalimy się urządzonymi przez siebie wnętrzami. Opowiadamy o pomysłach, designie, polecanych producentach i sklepach z meblami oraz dodatkami.
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Szafka w łazience

Post autor: Zrelaksowana »

Witajcie,
jestem właśnie w trakcie urządzania mojej łazienki i szukam jakieś fajnej szafki pod umywalkę. Jak na razie spodobały mi się bardzo szafki na stronie internetowej https://www.accordmeble.pl/. Co Wy o nich sądzicie? A jakie szafki Wy macie w swoich łazienkach?
Awatar użytkownika
Karola
Posty: 53
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:53

Re: Szafka w łazience

Post autor: Karola »

Możesz też zdecydować się na wykonanie takiej szafki na zamówienie. Na stronie https://i-kuchnie.pl/nowoczesne-klasycz ... ie-poznan/ znajdziesz ofertę firmy, która realizuje właśnie tego typu usługi.
Mareczek

Re: Szafka w łazience

Post autor: Mareczek »

Wybierając kolory i materiały do małej łazienki, warto kierować się zasadą minimalizmu i ponadczasowości. Neutralne barwy i wysokiej jakości materiały są kluczem do stworzenia przestrzeni, która będzie się dobrze prezentować przez lata. Artykuł dostępny pod adresem https://sieradz.com.pl/wiadomosci/spoza ... okach.html podaje konkretne przykłady i inspiracje, które mogą pomóc w dokonaniu optymalnych wyborów.
Awatar użytkownika
osaka
Posty: 169
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:30

Re: Szafka w łazience

Post autor: osaka »

Można kupić gotowe szafki już z umywalką, niektóre naprawdę dobrze wykonane i ładne. Zależy tylko czy inne meble też do łazienki będzie się wstawiać - wtedy już kupuje się cały komplet. Do takiej umywalki trzeba dobrać baterię, odpowiednią w zależności od sposobu montażu. I te ścienne i nablatowe zamówić można na https://sklep.sotbe.com/ . To polska marka, mają baterie bardzo dobrej jakości.
Kaktus

Re: Szafka w łazience

Post autor: Kaktus »

Dodanie roślin do małej łazienki może przynieść wiele korzyści, takich jak poprawa jakości powietrza i estetyka. Wybierając rośliny odpowiednie do warunków panujących w łazience, można stworzyć przyjemniejszą atmosferę. Przydatne wskazówki na temat wyboru i umiejscowienia roślin w małych przestrzeniach dostępne są na stronie https://www.domyogrody.info/rozwiazania ... ia-roznice co może okazać się pomocne w tworzeniu przytulnej łazienki.
ODPOWIEDZ