Studia zaoczne

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem mieszkania, chwalimy się urządzonymi przez siebie wnętrzami. Opowiadamy o pomysłach, designie, polecanych producentach i sklepach z meblami oraz dodatkami.
Awatar użytkownika
Motylek
Posty: 47
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:40

Studia zaoczne

Post autor: Motylek »

Zaoczne studia nie są wcale gorsze, ne wiem skąd to mylne przeświadczenie... sama studiuję jak koleżanka powyżej a konkretnie zarządzanie: http://www.wszop.edu.pl/oferta-edukacyj ... 320,54,259
a jest to kierunek łączący wiedzę ekonomiczną (finanse, marketing, prawo gospodarcze) z wiedzą psychologiczną. Studia dotyczą prawidłowości oraz problemów związanych z funkcjonowaniem organizacji i instytucji publicznych
Awatar użytkownika
Kamila
Posty: 91
Rejestracja: 22 sie 2019, 22:38

Re: Studia zaoczne

Post autor: Kamila »

Hej:) Sądzę podobnie, porządne uczelnie od studentów zaocznych wymagają tyle samo co od uczących się stacjonarnie. Aby studiować zaocznie potrzeba jednak samodyscypliny. Jeśli nie mamy z tym problemu nic nie stoi na przeszkodzie aby kształcić się w ten sposób i móc jednocześnie wówczas pracować. Ja zrobiłam 8 lat temu licencjat ale myślę jeszcze o magisterce z pedagogiki. W ofercie Warszawskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej : https://wsp.edu.pl/ znalazłam ten kierunek i chyba skorzystam. M.in. właśnie dlatego, że w trybie zaocznym będę mogła podnosić kompetencje zawodowe.
Awatar użytkownika
Bunia33
Posty: 87
Rejestracja: 17 maja 2019, 19:41

Re: Studia zaoczne

Post autor: Bunia33 »

Studia to bardzo fajny czas w życiu i ja swoje wspominam bardzo przyjemnie. Warto jednak dobrze rozważyć miejsce zamieszkania na studiach. Ze swojej strony mogę polecić prywatny akademik w Krakowie. Jest to bardzo fajne miejsce, gdzie można spotkać mnóstwo ciekawych osób. Do tego pokoje są nawet jednoosobowe, co z kolei będzie plusem dla osób, które wolą same mieszkać.
Awatar użytkownika
paninam1
Posty: 335
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:15

Re: Studia zaoczne

Post autor: paninam1 »

Przede wszystkim należy podejść do tematu zdecydowanie bardziej poważnie i konkretnie. Tutaj liczy się jakość wykładów oraz podejście, które spełnia konkretne wymagania. Dlatego też polecam skorzystać z możliwości jakie daje Ci uczelnia http://www.pswbp.pl/ aby móc rozwijać się w kierunku, który jest dla Ciebie ciekawy i rozwojowy.
Awatar użytkownika
bloody
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2019, 22:49

Re: Studia zaoczne

Post autor: bloody »

Takich usług jest bardzo wiele w internecie. Zdecydowanie można wybierać najtańsze propozycje.

jak odbudować florę bakteryjną żołądka
Nie pozwalaj staremu przyjacielowi odjeżdżać, bo nowy mu nie dorówna.
Awatar użytkownika
didi
Posty: 39
Rejestracja: 19 sty 2020, 3:34

Re: Studia zaoczne

Post autor: didi »

Bunia33 pisze: ↑30 paź 2019, 16:20 Studia to bardzo fajny czas w życiu i ja swoje wspominam bardzo przyjemnie.
Zdecydowanie! Często wracam do tamtych czasów. Na studiach poznałam swoich najlepszych przyjaciół. Uważam, że wszystko trzeba wypośrodkować. Nie wyobrażam sobie samej nauki, ale też wiecznego imprezowania. Odnośnie kierunku. Wybrałam dziennikarstwo https://wwsb.edu.pl/specjalnosci/dziennikarstwo/, chociaż wiele osób mi odradzało. Oczywiście z obawy o pracę. Niepotrzebnie. Nie narzekam na wypłatę ;)
Awatar użytkownika
kamilla
Posty: 41
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:45

Re: Studia zaoczne

Post autor: kamilla »

Moim zdaniem ważne jest by takie studia wyższe ukończyć i to nie ma znaczenia, czy studiuje się w trybie dziennym czy zaocznym. Jeśli chodzi o dobre uczelnie w Warszawie to godna zainteresowania jest na pewno Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna. Ciekawe i przyszłościowe kierunki, nie wysokie czesne, świetni wykładowcy z dużym doświadczeniem zawodowym i akademickim.
Awatar użytkownika
vanila
Posty: 36
Rejestracja: 04 lis 2019, 11:18

Re: Studia zaoczne

Post autor: vanila »

zgadzam się z koleżanką wyżej :) ja na przykład zdecydowałam się na fizjoterapię i papiery złożyłam na jedną z lepszych uczelni medycznych w kraju - Mazowiecką Uczelnię Medyczną. Też w trybie niestacjonarnym :) Super ludzie, wysoki poziom, interesujące zajęcia prowadzone w bardzo przystępny sposób.
Awatar użytkownika
cilka
Posty: 281
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:48

Re: Studia zaoczne

Post autor: cilka »

Jeśli planujesz rozpocząć studia na kierunku pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, to odpowiednim wyborem będzie ta uczelnia https://www.cb.szczecin.pl/kierunek-stu ... noszkolna/ Warto też dodać, że część zajęć prowadzona jest w formie wizyt studyjnych oraz obserwacji uczestniczących w placówkach specjalistycznych.
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Studia zaoczne

Post autor: Zrelaksowana »

Moim zdaniem same studia to jeszcze nie wszystko, warto się też zatroszczyć o znajomość języka obcego. Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... i/warszawa możecie zapoznać się z ofertą kursu języka angielskiego organizowanego przez Szkołę Językową ProfiLingua w Warszawie. Polecam ;)

różaniec misyjny znaczenie kolorów
Awatar użytkownika
osaka
Posty: 169
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:30

Re: Studia zaoczne

Post autor: osaka »

Zaoczne studia to nic złego. Sama się tak uczyłam bo musiałam od razu iść do pracy by się utrzymać. A do tego można trafić na uczelnie gdzie nie brakuje kierunków z dofinansowaniem https://www.ssw-sopot.pl/kadry-i-place/ ... wane-z-ue/ . Dzięki temu można się uczyć na najwyższym poziomie a do tego ponosić niższe koszty.
Awatar użytkownika
mari221
Posty: 124
Rejestracja: 05 lis 2019, 15:58

Re: Studia zaoczne

Post autor: mari221 »

Tak naprawdę najważniejsze jest to, aby wybrać przyszłościowy kierunek na dobrej uczelni. Tylko w ten sposób zapewnisz sobie fajną przyszłość. Moim zdaniem naprawdę ciekawą ofertą jest ta: http://www.wseiz.pl/pl/uczelnia/wydzial ... krajobrazu . Architektura krajobrazu jest nie tylko ciekawym kierunkiem, ale też zapewni Ci dobrą przyszłość i pracę, a WSEIZ jest uczelnią, która zapewnia nauczanie na wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 61
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:39

Re: Studia zaoczne

Post autor: foxi »

Jeśli masz już dobra pracę a potrzebujesz z różnych względów uzupełnić wykształcenie to zaoczne uczelnie wyższe będą dobrym wyborem. Trzeba tylko wybrać jeszcze interesujący cię kierunek studiów i znaleźć go na danej uczelni w określonym mieście.Z tego co wiem w Warszawie jest bardzo duży wybór.
Awatar użytkownika
milka9
Posty: 143
Rejestracja: 25 maja 2019, 12:15

Re: Studia zaoczne

Post autor: milka9 »

a co powiecie o kształceniu dualnym ?Ja sama skusiłam się na Edunet https://edunet-poland.pl/praktyczna-nau ... va-polska/ ogólnei jest to bardzo fajna i konrketna sprawa tego typu działanie, bo uczeń ma możliwość czynnego uczestnictwa w cyklu wytwórczym przedsiębiorstwa, co stanowi dodatkową wartość dodaną z punktu widzenia odbywanego procesu edukacyjnego.
mczayś

Re: Studia zaoczne

Post autor: mczayś »

Ja polecam! Myślę, że będziecie zachwyceni studiami zaocznymi, więc koniecznie rozejrzycie się za konkretnym kierunkiem.

___
wywóz gruzu Warszawa
Awatar użytkownika
paninam1
Posty: 335
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:15

Re: Studia zaoczne

Post autor: paninam1 »

Jeśli chodzi o kierunek taki jak pedagogika dla osób bez przygotowania pedagogicznego Warszawa to najlepszą szkołą, która zadba o Twoje wykształcenie jest https://wsp.edu.pl/specjalnosci/studia- ... ogicznego/ która przede wszystkim stawia na bardzo konkretne działania i rozwijanie umiejętności, które przynosi korzyści.
rórek

Re: Studia zaoczne

Post autor: rórek »

Ja chcę pójśc na studia historyczne ale żeby tego dokonac musze zdac maturę z historii, z tego co się orientuje to podręczniki z strony https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-historia-2021 powinny mi pomóc w przygotowywaniu sie do matury rozszerzonej. Mam nadzieję że wszystko wyjdzie po mojej myśli
miśkaja

Re: Studia zaoczne

Post autor: miśkaja »

Jeśli studia zaoczne to w czasie zjazdów trzeba mieć gdzie spać. Bardzo dobry jest prywatny akademik w Krakowie. Gdzie nie trzeba robić rezerwacji na cały semestr. Można też dokonać rezerwacji pokoju na krótszy okres czasu. To moim zdaniem dobra propozycja dla studentów studiujacych zaocznie.
Szła

Re: Studia zaoczne

Post autor: Szła »

vanila pisze: ↑03 kwie 2020, 14:07 zgadzam się z koleżanką wyżej :) ja na przykład zdecydowałam się na fizjoterapię i papiery złożyłam na jedną z lepszych uczelni medycznych w kraju
Wiesz co, bardzo dobry wybór kierunku, bo fizjoterapia jest przyszłościowa, społeczeństwo się starzeje. Polecam Ci dodatkowo brać też udział w szkoleniach i kursach, bo naprawdę sporo można się dowiedzieć w ten sposób. Ja wybieram się niedługo na szkolenie z metody BeBo https://www.beckenboden.com/pl/ - bo bardzo potrzebni są specjaliści z urofizjoterapii.
niikiś976

Re: Studia zaoczne

Post autor: niikiś976 »

W takim razie idealna opcją dla Ciebie w mojej opinii będzie wybór szkoły wyższej - Akademię Ekonomiczno-Humanistyczną w Warszawie, gdzie macie szereg propozycji kierunków właśnie łączących kierunki humanistyczne. Jednocześnie szkoła świetnie przygotowana do zajęć, nauczyciele chętni do pomocy i przekazywania wiedzy. Poza tym ten cały czas studiów minął mi szybko, prace zaliczone i już pracuję w wybranym zawodzie.
Błaszczak

Re: Studia zaoczne

Post autor: Błaszczak »

Jakie wykształcenie powinien mieć lektor? Jakie ma szanse dalszego rozwoju, gdzie można pracować to wszystko znajdziecie w jednym miejscu https://www.uczelnie.pl/artykul,co-nale ... 18698.html. Lektor języka obcego może mieć do wyboru wiele możliwości pracy, od udzielania lekcji indywidualnych czy grupowych po specjalistyczne kursy organizowane dla firm i ich pracowników.
sińorek

Re: Studia zaoczne

Post autor: sińorek »

Wybierając studia, warto wziąć pod uwagę Śląski Uniwersytet Medyczny. Uczelnia ta zapewnia nowoczesne kierunki, takie jak medycyna, pielęgniarstwo i dietetyka. Sprawdź więcej na: https://sum.edu.pl/
ODPOWIEDZ