Rozwijanie się

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem mieszkania, chwalimy się urządzonymi przez siebie wnętrzami. Opowiadamy o pomysłach, designie, polecanych producentach i sklepach z meblami oraz dodatkami.
Awatar użytkownika
Motylek
Posty: 47
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:40

Rozwijanie się

Post autor: Motylek »

Inwestujecie we własny rozwój, czy wolicie nie korzystać ze szkoleń lub innych tego typu rzeczy ? Wydaje mi sie, że takie szkolenia sporo mogą wnieść do naszego życia i pozwolić nam znaleźć jeszcze lepszą prace. Wystarczy trafić na odpowiednich ludzi a Ci https://wartoszkolic.pl/trenerzy/ , zdecydowanie znają się na rzeczy.
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Rozwijanie się

Post autor: Zrelaksowana »

Jeśli chcecie zatroszczyć się o własny rozwój, to polecam zajrzeć na stronę internetową http://kar-group.elk.pl/oferta/. Znajdziecie tam ofertę firmy szkoleniowej Kar-Group, która, jak widać, ma Wam do zaoferowania mnóstwo różnych kursów z najróżniejszych branż i kategorii. Jestem przekonana, że uda Wam się tam wybrać dla siebie jakieś szkolenie ;)
Awatar użytkownika
Nisko
Posty: 151
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:12

Re: Rozwijanie się

Post autor: Nisko »

Wszystko zależy od tego, w jakiej branży pracujecie. Ja ostatnio trafiłam na ciekawe szkolenia z zakresu medycyny estetycznej: http://pimik.pl/. Jeśli są tu osoby zainteresowane to polecam.
Awatar użytkownika
Ogrodniczka
Posty: 30
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:47

Re: Rozwijanie się

Post autor: Ogrodniczka »

Można to robić pod różnym kątem. Ja aktualnie szukam jakiegoś dodatkowego zarobku. Zastanawiam się nad zainwestowaniem swoich oszczędności, dużo dobrego słyszałam o kupnie mieszkania na wynajem. Znalazłam też warsztaty z tego zagadnienia na stronie https://wiwn.pl/ Uczą tu jak skutecznie zainwestować na tym trudnym rynku.
Awatar użytkownika
drakarisczy5
Posty: 487
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: Rozwijanie się

Post autor: drakarisczy5 »

Moim zdaniem naprawdę świetny pakiet wielu szkoleń znajdziecie na tej stronce: https://www.altkomakademia.pl/. Naprawdę wam wszystkim polecam, bo moim zdaniem mają naprawdę bardzo bogatą ofertę. Szczególnie polecam szkolenia dla IT, bo jak dla mnie są świetne. Korzystacie z tego typu usług? Dajcie znać :)
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 391
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:03

Re: Rozwijanie się

Post autor: Liliana »

Wiadomo, że trzeba się wciąż rozwijać i szkolić i dotyczy to nie tylko indywidualnie każdego z nas, ale i firm. Słyszeliście o metodzie TPM? Ma ona służyć zwiększeniu jakości pracy na produkcji: http://biznes-world.pl/na-czym-polega-m ... aszynowym/. Można się bliżej zapoznać z tym tematem, żeby wiedzieć, jakie opcje szkoleniowe w ogóle są w zasięgu ręki.
Awatar użytkownika
bloody
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2019, 22:49

Re: Rozwijanie się

Post autor: bloody »

Wydaje mi się, że na wielu blogach są jakieś informacje dotyczące tego. Poszukaj w ten sposób, a na pewno się czegoś dowiesz.
Nie pozwalaj staremu przyjacielowi odjeżdżać, bo nowy mu nie dorówna.
Awatar użytkownika
nikka
Posty: 47
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:22

Re: Rozwijanie się

Post autor: nikka »

Osobiście szukałam jakieś rozwiązania, nie chciałam mieszkać z rodzicami, dlatego znalazłam idealne mieszkanie na wynajem. Kilka ofert przejrzałam i w sumie tylko na tej platformie https://rentalo.pl/ znalazłam coś sensownego z wielkim oknem i w centrum miasta. Ogólnie chyba żadna stronie nie zadowoliła mnie jak rentalo, przejrzyste zakładki, szybkie wyszukiwanie. Odnalazłam się tam.
Martuś

Re: Rozwijanie się

Post autor: Martuś »

Właśnie planuję otworzyć własne biuro podróży. Na początek zajmiemy się organizacją wycieczek krajowych. Ale z czasem oczywiście pragniemy rozwinąć skrzydła. Stąd też pomysł na udział w szkoleniu https://emtg.pl/incentive-travel-manage ... ch-swiata/
ODPOWIEDZ