Renowacja mebli.

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem mieszkania, chwalimy się urządzonymi przez siebie wnętrzami. Opowiadamy o pomysłach, designie, polecanych producentach i sklepach z meblami oraz dodatkami.
Łania29

Renowacja mebli.

Post autor: Łania29 »

Mój mąż ma dość nietypowe hobby - renowacja mebli, przede wszystkim starych stylowych .Znalazł w internecie miejsce gdzie kupuje potrzebne części do mebli - taki meblowy outlet .Tam można dostać w zasadzie wszystko.Z zewnątrz meble wyglądają jak stare unikaty ale mają nowoczesne prowadnice, gałki czy inne elementy meblowe. Część z tych mebli stoi w naszych pokojach a zdarzają się egzemplarze,k które były poddawane renowacji już trzy razy.
antyczekó21

Re: Renowacja mebli.

Post autor: antyczekó21 »

Odiedziczyłaś może różne stare rzeczy po swojej rodzinie? Jeśli nie potrzebujesz tych rzeczy albo chcesz po prostu się ich pozbyć i zarobić to zobacz na strone Wycena przedmioty kolekcjonerskie Tam możesz dowiedzieć się coś więcej na temat czy jest dużo warte albo czy skąd ta rzecz pochodzi. Polecam bo wtedy możesz się dowiedzieć na tej stronie więcej informacji na temat antyków.
zbyśko

Re: Renowacja mebli.

Post autor: zbyśko »

Ja Cię nakieruję na świetną stronę o branży meblowej. Z niej możesz się nawet nauczyć jak wykonać samemu renowacji i poczytać ciekawe artykuły. Jeśli nie czujesz się na siłach, to jest na niej także baza firm, które przeprowadzą profesjonalną renowację za Ciebie. Tutaj masz link https://www.multimeblowanie.pl/artykul/ ... bic-111287 Sam z niego korzystałem jak odnawiałem krzesła po dziadkach i bardzo mi pomógł. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ