Remont

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem mieszkania, chwalimy się urządzonymi przez siebie wnętrzami. Opowiadamy o pomysłach, designie, polecanych producentach i sklepach z meblami oraz dodatkami.
aśka9433

Remont

Post autor: aśka9433 »

Niedługo czeka nas remont całego mieszkania i zacząłem zastanawiać się, czy macie do polecenia jakieś odpowiednie firmy remontowe. Dajcie znać! Nie ukrywam, że to akurat dla mnie bardzo ważna kwestia, aby specjaliści byli najbardziej profesjonalni i aby znali się na swojej pracy.
Baśka @@

Re: Remont

Post autor: Baśka @@ »

Ja już po remoncie, ale my robiliśmy we własnym zakresie , teraz jestem na etapie kupowania mebli, do pokoju dziecięcego kupiłam fajną komodę https://zfabryki.pl/pol_m_Przechowywanie-1531.html Nareszcie mam porządek w pokoju u dzieciaków :) Idealny mebel do przechowywania.
martyś943

Re: Remont

Post autor: martyś943 »

Wiem, że wiele różnych usług wykonuje firma http://arkada-architektura.pl/pl/ , która zajmuje się projektami, remontami, budowami i wszystkim innym. Bardzo dużym plusem jest, że firma dysponuje specjalistycznym sprzętem budowlanym, w tym systemami rusztowań aluminiowych.
aśka9433

Re: Remont

Post autor: aśka9433 »

Bardzo dziękuję za polecenie! Mam nadzieję, że bez żadnego problemu uda mi się znaleźć kogoś odpowiedniego, bo meble przyjeżdżają lada dzień, a ta firma faktycznie ma interesującą ofertę, więc myślę, że będę mogła z niej skorzystać. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
ODPOWIEDZ