reklama dla firmy

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem mieszkania, chwalimy się urządzonymi przez siebie wnętrzami. Opowiadamy o pomysłach, designie, polecanych producentach i sklepach z meblami oraz dodatkami.
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Zastanawiam sie jakie gadżety reklamowe będą dla firmy najlepsze. Widziałam już tutaj http://www.extrema.com.pl/4,gadzety-reklamowe.html fajne rzeczy. W zasadzie wszystkie gadżety u nich można nabyć, oczywiście spersonalizowane. Takie gadżety to w każdej firmie są niezbędne, jako reklama firmy ale też po prostu jako prezenty dla klientów, co jest ważne. Bo kto nie lubi dostawać gadzętów? No i to oczywiście reklama sama w sobie. Dlatego też ważne jest porządne logo i jakaś wpadająco w ucho nazwa firmy.
Awatar użytkownika
piramidka
Posty: 103
Rejestracja: 16 maja 2019, 8:58

Re: reklama dla firmy

Post autor: piramidka »

To zupełnie nie moja bajka, więc nie chcąc tylko zaszkodzić własnej firmie, postawiłam na agencję http://primaverapr.pl/ która tym zajmuje się od lat. Poznali markę, ofertę i pod to przygotowali odpowiednią taktykę, opartą o techniki marketingu internetowego. A ja w wyniku tego mam znacznie więcej zapytań ofertowych, na czym mi zależało.
Reniś

Re: reklama dla firmy

Post autor: Reniś »

gość pisze: ↑18 wrz 2021, 0:54 Zastanawiam sie jakie gadżety reklamowe będą dla firmy najlepsze. Widziałam już tutaj http://www.extrema.com.pl/4,gadzety-reklamowe.html fajne rzeczy. W zasadzie wszystkie gadżety u nich można nabyć, oczywiście spersonalizowane. Takie gadżety to w każdej firmie są niezbędne, jako reklama firmy ale też po prostu jako prezenty dla klientów, co jest ważne. Bo kto nie lubi dostawać gadzętów? No i to oczywiście reklama sama w sobie. Dlatego też ważne jest porządne logo i jakaś wpadająco w ucho nazwa firmy.
Z okazji zbliżających się świąt pomyśl też o prezentach dla pracowników, klientów czy dostawców. To miły gest, który wiele znaczy. Sprawdź ofertę https://www.art-office.pl/swieta/ . Jest w czym wybierać.

odkurzacz centralny akcesoria
rutka1998natasza

Re: reklama dla firmy

Post autor: rutka1998natasza »

Zgadzam się, że SEO może być dobrym sposobem na promocję firmy. Odkąd zainteresowałam się pozycjonowaniem, zauważyłam, że moją stronę internetową redaktorzy.com odwiedza dużo więcej użytkowników, a to przekłada się na liczbę klientów. Wydaje mi się, że zadbanie o wysoką pozycję w wyszukiwarce przynosi znacznie lepsze efekty niż wydawanie pieniędzy na gadżety reklamowe itd.
Sławomir

Re: reklama dla firmy

Post autor: Sławomir »

Chciałbym Wam polecić stronę https://www.benefix.com.pl/abc-reklamy- ... je-online/ , na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat promocji firmy w internecie. Jeżeli jesteście zainteresowani tym tematem, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
Jaźwa

Re: reklama dla firmy

Post autor: Jaźwa »

Zanim zaczniemy proces pozycjonowania, ważne jest, by zrozumieć podstawy. Pozycjonowanie nie polega tylko na optymalizacji słów kluczowych, ale również na technicznych aspektach strony oraz budowaniu wartościowego profilu linków. W tym kontekście warto odwiedzić stronę https://www.reklama.pl/aktualnosci/szcz ... czac,11451 która świetnie wyjaśnia pierwsze kroki.
Noli8

Re: reklama dla firmy

Post autor: Noli8 »

Dobrze zorganizowana reklama , wymaga postawienia na naprawdę wysokiej jakości rozwiązania, które przyniosą konkretne rezultaty. Dlatego dobrej jakości smycze reklamowe czy innego rodzaju gadżety, które dostaniesz na stronie https://gratisownia.pl/smycze-reklamowe to dobra i jasna propozycja.
ODPOWIEDZ