reklama dla firmy

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem mieszkania, chwalimy się urządzonymi przez siebie wnętrzami. Opowiadamy o pomysłach, designie, polecanych producentach i sklepach z meblami oraz dodatkami.
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Dobra reklama dla kazdej firmy jest kluczem do sukcesu, warto zastanowić się nad dobrą reklamą dla każdej firmy. Teraz na czasie bardzo popularne są wideo wizytówki. Moim zdaniem to dobry sposób by zaciekawić potencjalnego klienta. Wiedziałam, ze ta firma http://splashmedia.pl/uslugi/ zajmuje się wykonywaniem takich rzeczy. Sadzę, że warto zastanowić się nad taką własnie reklamą.
Awatar użytkownika
piramidka
Posty: 103
Rejestracja: 16 maja 2019, 8:58

Re: reklama dla firmy

Post autor: piramidka »

No ja wolałam nie eksperymentować i postawiłam na zawodowców od http://strategohouse.pl/ . Działają w marketingu internetowym już długo, więc wiedza jak działać skutecznie a czego unikać. Dopasowali ciąg działań, od socjal media po szeptankę czy SEO i w ten sposób znacząco podnieśli poziom zainteresowania ofertą firmy.

mini kombajn kosmetyczny 4w1
nańca

Re: reklama dla firmy

Post autor: nańca »

piramidka pisze: ↑27 cze 2021, 22:20 No ja wolałam nie eksperymentować i postawiłam na zawodowców
Zgadzam się, że warto zaufać profesjonalistom. Ja nie znam się na reklamie, na pozycjonowaniu, więc zaufałam agencji MtWeb z Krakowa https://mtweb.pl i to właśnie oni zajęli się reklamą mojej firmy w internecie.
Uleńka44

Re: reklama dla firmy

Post autor: Uleńka44 »

piramidka pisze: ↑27 cze 2021, 22:20 No ja wolałam nie eksperymentować i postawiłam na zawodowców od http://strategohouse.pl/ . Działają w marketingu internetowym już długo, więc wiedza jak działać skutecznie a czego unikać. Dopasowali ciąg działań, od socjal media po szeptankę czy SEO i w ten sposób znacząco podnieśli poziom zainteresowania ofertą firmy.
Ja z kolei mogę polecić agencję seo z Kołobrzegu https://www.greenweb.pl/. Zajmują się obsługą mojej firmy już od paru lat i jestem bardzo zadowolona z tej współpracy i jej efektów.
Wieśniak

Re: reklama dla firmy

Post autor: Wieśniak »

Sama reklama dla firmy to w dzisiejszych czasach powinna być podstawa i aj jestem zdania, że jak najbardziej na pewno warto jest ją stosować. Nie są to zapewne działania typu kliknij, ale już bardziej rozbudowane kampanie produktowe. Jak dla mnie zdecydowanie warto jest to wiedzieć.
ODPOWIEDZ