Pułapki na karaluchy i rybiki

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem mieszkania, chwalimy się urządzonymi przez siebie wnętrzami. Opowiadamy o pomysłach, designie, polecanych producentach i sklepach z meblami oraz dodatkami.
Awatar użytkownika
Munia
Posty: 36
Rejestracja: 17 sty 2019, 9:15

Pułapki na karaluchy i rybiki

Post autor: Munia »

Gorąco polecam sklep internetowy Aga Pułapki. Znajdziesz tam artykuły ogrodnicze, malarskie, pułapki na owady biegające, latające i wiele innych. Najwyższa jakość w najniższej cenie!
Awatar użytkownika
Bunia33
Posty: 87
Rejestracja: 17 maja 2019, 19:41

Re: Pułapki na karaluchy i rybiki

Post autor: Bunia33 »

Szkodniki niestety mogą pojawiać się w każdym domu czy ogrodzie i nie zawsze wiemy jak sobie z nimi skutecznie poradzić. Często takie szkodniki pojawiają się w ogrodach i tam sieją spustoszenie. Ale nie ma z tym większego problemu, bo pomocna okaże się po prostu trutka na myszy - https://rolmarket.pl/pol_m_Pulapki-i-tr ... -3888.html Wystarczy ją umieścić w glebie, gdzie będzie uwalniała składniki biobójcze i wytępi obecne szkodniki jak i odstraszy je w przyszłości.

szafy pax montaż
Awatar użytkownika
Inga31
Posty: 31
Rejestracja: 15 paź 2019, 10:27

Re: Pułapki na karaluchy i rybiki

Post autor: Inga31 »

Zalecam raczej szybką interwencję ponieważ myślę, że żadne pułapki nie pomogą, karaluchy niestety szybko się rozprzestrzeniają. Zalecam skontaktować się z Airozone, oni będą na pewno w stanie ci pomóc. Wspaniali fachowcy, którzy znają się na rzeczy. Raz a porządnie zlikwidują szkodniki. Zrobią wszystko aby pozbyć się szkodników.
Awatar użytkownika
didi
Posty: 39
Rejestracja: 19 sty 2020, 3:34

Re: Pułapki na karaluchy i rybiki

Post autor: didi »

Niestety pułapki nie są zbyt pomocne, ponieważ nie eliminują całkowicie problemu. Tutaj trzeba działać bardziej agresywnie i potraktować je specjalnymi środkami. Polecam preparaty ze sklepu https://www.protect-garden.pl/preparaty ... uchow-6592, dzięki którym nie mamy już niechcianych lokatorów. Trzeba pamiętać, żeby aplikować środki przez kilka tygodni. Karaluchy się szybko namnażają. Wtedy mamy pewność, że pozbędziemy się wszystkich.
Awatar użytkownika
Roksana12
Posty: 43
Rejestracja: 21 paź 2019, 13:31

Re: Pułapki na karaluchy i rybiki

Post autor: Roksana12 »

Myślę, że tu najlepszym sposobem będzie skorzystanie z usług dezynfekcji. Ze swojej strony mogę polecić ci DDD usługi, uważam, że skutecznie radzą sobie z problemami wszelakich szkodników. Także polecam bardzo serdecznie, mam nadzieje, że i tobie pomogą :)
Awatar użytkownika
ononka
Posty: 183
Rejestracja: 26 mar 2020, 17:04

Re: Pułapki na karaluchy i rybiki

Post autor: ononka »

Przerabiałam już to... żadne pułapki czy środki chemiczne ze sklepów nie pomagają. Jedynym skutecznym rozwiązaniem są po prostu doświadczone firmy ze specjalnym sprzętem. Sprawdźcie sobie ofertę firmy DDD usługi. Mają świetne rekomendacje wśród swoich klientów.
ODPOWIEDZ