Problemy z zasypianiem

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem mieszkania, chwalimy się urządzonymi przez siebie wnętrzami. Opowiadamy o pomysłach, designie, polecanych producentach i sklepach z meblami oraz dodatkami.
Awatar użytkownika
Vaneska
Posty: 162
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:22

Problemy z zasypianiem

Post autor: Vaneska »

na problemy z zasypianiem metod jest wiele , chociaż ja wychodzę z założenia ze lepiej nie faszerować się chemią tylko jakimiś naturalnymi produktami. Jednym z nich jest napój Kava Kava , który dostępny jest tutaj https://kavasklep.com/ . Ułatwia on zasypianie i orpężenie.
Awatar użytkownika
Egire42
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2019, 17:24

Re: Problemy z zasypianiem

Post autor: Egire42 »

Wygląda to bardzo solidnie. Chyba się na to zdecyduję.
Możliwe przecież jest zapamiętanie samego nastroju snu bez przypominania sobie jego treści.
Awatar użytkownika
toddler00
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2019, 17:16

Re: Problemy z zasypianiem

Post autor: toddler00 »

Właśnie mam problemy ze snem. Kupię to z pewnością.

jakie urządzenia pozwalają obserwować zjawiska atmosferyczne
http://szkola-wizazu.pl/
Awatar użytkownika
begonia
Posty: 67
Rejestracja: 12 cze 2019, 9:21

Re: Problemy z zasypianiem

Post autor: begonia »

dobry pomysł ale czy to wystarczy?
Awatar użytkownika
carbonara
Posty: 98
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:45

Re: Problemy z zasypianiem

Post autor: carbonara »

Zawsze możesz kupić miralo sen , mi to pomaga idealnie w zasypianiu a co najważniejsze nie otumania, nie zaburza też rytmu dobowego i wystarczy tylko jedna tabletka przed snem
Awatar użytkownika
Wilga
Posty: 16
Rejestracja: 06 paź 2019, 16:14

Re: Problemy z zasypianiem

Post autor: Wilga »

Mając kłopoty ze snem,warto przeczytać artykuł na stronie sklepu z produktami z konopi https://www.hempking.eu/category/zdrowi ... k-dziecko/
Dowiemy się z niego,że najlepsze są zioła melisy,oleje CBD,gorzka czekolada czy banany.Nie każdy o tym wie,ale bardzo duże znaczenie ma w takich sytuacjach to,co jemy w ciągu dnia.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 48
Rejestracja: 09 kwie 2019, 18:36

Re: Problemy z zasypianiem

Post autor: zenka »

Miewam problemy z zasypianiem i jest to uciążliwe bo w nocy cięzko mi zasnąć w dzień jestem senna. Takie zaburzenia są chyba powodowane przez stres. Warto zatem pomyśleć wtedy o jakiejś terapii np. u psychiatry. Ja ostatnio czytałam o PsychoMedic w Łodzi, podobno mają super psychiatrów i psychologów, tu macie numer 42 644 44 44 .
Awatar użytkownika
piszka
Posty: 171
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:54

Re: Problemy z zasypianiem

Post autor: piszka »

W moim przypadku, problemy ze snem związane są z chrapaniem. Niestety jest to problem, z którym zmagam się od dłuższego czasu. Początkowo bagatelizowałam tę kwestię, ale najwyższa pora coś z tym zrobić - tym bardziej, że moje chrapanie po prostu mnie budzi w nocy i rano wstaję do pracy niewyspana. Na stronie sposobynachrapanie.pl widziałam sporo recenzji na temat produktów przeciw chrapaniu. Chyba najbardziej zainteresowały mnie specjalne poduszki. Mam zamiar zamówić ją w najbliższym czasie. A u was jak wygląda kwestia z chrapaniem?

geowłóknina pod drogę
danuś

Re: Problemy z zasypianiem

Post autor: danuś »

Jak nie mogę zasnąć to czytam wtedy książki , które mnie relaksują . Teraz zamówiłam sobie przez internet powieść pt " Ekstradycja. Joanna Chyłka. Tom 11" z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/seria/joanna-chylka . Kocham książki o Joannie Chyłce i byłam ciekawa co też otrzymam w jedenastym tomie, biorąc pod uwagę to, co działo się w poprzednich częściach.
ODPOWIEDZ