Oprogramowanie w motoryzacji

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem mieszkania, chwalimy się urządzonymi przez siebie wnętrzami. Opowiadamy o pomysłach, designie, polecanych producentach i sklepach z meblami oraz dodatkami.
Awatar użytkownika
agapis
Posty: 608
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:22

Oprogramowanie w motoryzacji

Post autor: agapis »

Pod tym linkiem znajdziesz informacje na ten temat, polecam przeczytać https://ironcad.pl/materialy-szkoleniowe/

baby blue anime
Awatar użytkownika
Ultrafara
Posty: 36
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:25

Re: Oprogramowanie w motoryzacji

Post autor: Ultrafara »

Nowoczesne oprogramowania świetnie sprawdzają się w różnych branżach, warto tymi się zainteresować. Powinniście poszukać kogoś kto wam pomoże w tym. Zobaczcie sobie tak może firmę https://www.7l.pl i ich pomoc w tym zakresie. Proponują konsultacje IT, także i outsourcing takich usług.
Awatar użytkownika
obozowicz
Posty: 197
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:08

Re: Oprogramowanie w motoryzacji

Post autor: obozowicz »

Niestety nie znam się na tej branży więc również nie bardzo mogę nic na ten temat powiedzieć. Za to jeśli chodzi o samo oprogramowanie to ja każdemu polecam te od https://www.connecto.pl/ i jestem przekonany, że jest to jeden z najlepszych wyborów. W końcu już miałem okazję go testować u mnie w firmie.
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 391
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:03

Re: Oprogramowanie w motoryzacji

Post autor: Liliana »

Temat bardzo mało precyzyjny, a opis nic nie wnosi konkretnego do tematu. Rzucam jakieś słowo i weź szukaj sobie sam? To chyba nie tak powinno to działać, zwłaszcza jeżeli chcesz kogoś zainteresować i zachęcić do poczytania. No nie, chyba jednak nie skorzystam.
ODPOWIEDZ